76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

​Admiral Markets antrus metus iš eilės laimi FxCuffs konkurse

Balandis 15, 2016 16:47

Gerb, Prekiautojau,

Pirmą kartą istorijoje tas pats brokeris du metus iš eilės laimi Forex FxCuffs konkursą.

"Admiral Markets yra vienintelis brokeris pasiekęs šį rekordą," sako FxCuffs vyriausiasis redaktorius, organizacijos Comparic.pl partneris Marcin Wenus. "Manau, kad šis apdovanojimas yra labai vertingas, nes atspindi tiek klientų tiek industrijos nuomonę".

Kasmetinis FxCuffs konkursas laikomas pirmuoju nepriklausomu FX rinkos apdovanojimu orientuotu į paslaugų kokybę. Šiais metais Admiral Markets apdovanojimą pelnė už:

• aukštos kokybės klientų aptarnavimą

• lankstumą ir konkurencingumą

• aktyvią veiklą prekiautojų švietimo srityje.

Admiral Markets Lenkijos filialo direktorius Andrzej Tomczyk džiaugiasi rezultatais. "Džiaugiuosi, kad mūsų pastangos nuolat gerinti mūsų paslaugas yra įvertinamos ir kad mes esame rekordininkai - laimintis šį apdovanojimą du kartus iš eilės."

Ponas Tomczyk pridūrė, kad aukštos kokybės paslaugų teikimas reiškia suteikti klientams viską, kas gali būti naudingiausia "apsiprendžiant ir priimant pagrįstus ir gerai apgalvotus prekybos sprendimus."

"Platus investicinių instrumentų sąrašas, naujausios prekybos technologijos, patikrinti rizikos valdymo metodai, investavimo psichologijos patarimai, seminarai, webinarai ir t.t. – šis apdovanojimas visa tai ir apima" sakė gerb. Tomczyk.

FxCuffs įkurėjas ir pirmininkas Janusz Ekiert taip pat pažymėjo, kad šiemet konkurencija buvo "ypatinga" ir pritraukė dvigubai daugia balsavusių nei praėjusiais metais.

Pagarbiai

Admiral Markets.