76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Admiral Markets apdovanotas, kaip geriausias paslaugas teikiantis CFD Brokeris

Gegužė 30, 2017 12:00

Gerbiami Prekiautojai,

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog ir vėl Vokietijos Vartotojų institutas (The German Institute of Customers (DKI)) apdovadnojo Admiral Markets kaip geriausias CFD paslaugas teikiantį Brokerį. . Atlikta apklausa CFD Broker Survey 2017 leido dalyviams išsakyti savo nuomonę apie šios rinkos dalyvius ir išrinkti jų manymu geriausius.

"Džiaugiamės, kad, be puikių mūsų įmonės siūlomų prekybos sąlygų, mūsų teikiamos paslaugos taip pat yra pripažįstamos ir vertinamos", teigia Jens Chrzanowski, Admiral Markets valdybos narys. Jis tęsia: "Penkios žvaigždutės ir aukščiausio lygio į įvertinimas už geriausią aptarnavimą rodo, kad mes esame teisingame kelyje."

Tai jau ketvirtas Admiral Markets apdovanojimas 2017-aisiais. Vien Vokietijoje šį ketvirtį Admiral Markets buvo portal.de pripažinta pirmaujančiu Online Brokeriu ir užėmė antrą vietą Brokerwahl.de rinkimuose. Focus-Money taip pat įvertino kompaniją kaip geriausią ir sąžiningiausią 2017 CFD Brokerį Vokietijoje.

Nuolatinis kokybės ir efektyvumo siekimas duoda reultatą. Norime padėkoti visiems balsavusiems ir palaikiusiems!

Pagarbiai

Admiral Markets