Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Admiral Markets AS išleidžia 5 mln. Eurų obligacijų emisiją

Gruodis 07, 2017 10:03


Gerbiami Prekiautojai,

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad mes organizuojame viešą neužtikrinamų subordinuotų obligacijų platinimą. 50,000 vienetų obligacijų bus išplatinta po 100 eurų už obligaciją. Metinė palūkanų norma bus 8%.

Pasirašymo laikotarpis tęsis nuo 2017 m. Gruodžio 8 iki 19 d. Šis siūlymas yra skirtas instituciniams ir mažmeniniams investuotojams Baltijos šalyse. Obligacijų išpirkimo terminas yra 2027 m. Gruodžio 28 d., minimali pasirašomų obligacijų vienam investuotojui suma yra 1 obligacija.

"Admiral Markets siekia veržlaus augimo ir verslo apimčių didinimo. Ši obligacijų emisija užtikrins ilgalaikį Admiral Markets AS veiklos tvarumą, plečiant bendrovės kapitalo bazę. Kaip finansinių technologijų kompanijai, vienas iš mūsų tikslų yra ir toliau teikti naujausias prekybos platformas mūsų klientams ir išlikti technologiškai pažangia internetinės prekybos kompanija", - sakė Admiral Markets AS generalinis direktorius Sergei Bogatenkov.

Norint pateikti pirkimo pasiūlymą Estijoje, investuotojas turi turėti vertybinių popierių sąskaitą, atidarytą Estijos centriniame vertybinių popierių depozitoriume per daugumą komercinių bankų, kurie centriniame depozitoriume veikia kaip saugotojai. Norint pateikti pirkimo pasiūlymą Latvijoje ir Lietuvoje, investuotojas turi pateikti pirkimo pasiūlymą per atitinkamus rinkos dalyvius.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie šią obligacijų emisiją, apsilankykite tinklalapyje: admiral.ee.

Pagarbiai

Admiral Markets AS

Įspėjimas

Atkreipkite dėmesį, kad šis pranešimas neturėtų būti laikomas investiciniu patarimu, konsultacija dėl investavimo ar kitos papildomos paslaugos. Prieš priimant sprendimą dėl investavimo, Admiral Markets AS rekomenduoja pasikonsultuoti su specialistais.


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.