76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Admiral Markets išplėtė Profesionaliems klientams taikomą apsaugą nuo neigiamo sąskaitos balanso

Birželis 19, 2018 21:01

Gerb. Prekiautojau,

Pranešame, kad pakeitėme savo Apsaugos nuo neigiamo sąskaitos balanso politiką, o naujoji versija įsigalios 2018 m. birželio 20 d.

Esminis pokytis yra tai, jog pagal naująją politiką išplečiama apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso, kuri bus taikoma Profesionaliems klientams panašiomis sąlygomis, kaip ir sąlygos, šiuo metu taikomos Mažmeninės prekybos klientams.

Šie pakeitimai atliekami siekiant užtikrinti apsaugą nuo neigiamo sąskaitos balanso klientams, kurie nusprendė teikti paraišką dėl Profesionalios prekybos sąlygų, Europos vertybinių popierių ir rinkų institucijai (ESMA) įvedus maksimalaus sverto apribojimus, kuriuos mes pradėsime taikyti nuo sesijos atidarymo, 2018 m. liepos 30 d., pirmadienio.

Be to, dokumentas buvo performuluotas, siekiant užtikrinti vienodumą su panašiais dokumentais, kuriuos įgyvendiname kitose Admiral Markets Group įmonėse.

Manome, kad mūsų naujoji politika atsižvelgia į naujausias tendencijas ir yra išties ypatinga (ar net visiškai unikali bent jau dabar) prekybos internetu srityje, nes nė viena iš mūsų žinomų finansinių paslaugų įmonių šiuo metu neužtikrina tokių apsaugos priemonių savo Profesionaliems klientams.

Dėl naujosios politikos bei mūsų Kintamumo apsaugos nustatymų, padedančių išspręsti dažniausiai pasitaikančias problemas, susijusias su greitai kintančiomis rinkomis, mes galime užtikrintai teigti, jog nuo šiol Profesionaliems klientams suteikiame tai, ko iš esmės nesuteikia kitos įmonės.

Daugiau informacijos apie būsimus pokyčius, susijusius su svertu, ir skirtumus tarp klientų kategorijų galite rasti puslapyje Mažmeninės ir Profesionalios prekybos sąlygos.

Linkėjimai,

Admiral Markets