76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Admiral Markets gauna penkių žvaigždučių įvertinimą Focus Money žurnale

Vasaris 06, 2017 14:00

Gerb. Prekiautojai,

Mums malonu pranešti, kad Vokietijos „Focus Money" žurnalas puikiai įvertino Admiral Markets keliose kategorijose, susijusiose su sąžiningumu


2017 metų ketvirtas „Focus Money" leidinys daugiausiai dėmesio skyrė CFD brokeriams ir jų teikiamoms paslaugoms, taip pat pristatė apklausą, kurioje dalyvavo maždaug 1000 skaitytojų.. Mes labai didžiuojamės galėdami pateikti rezultatus:

Kategorija

Admiral Markets įvertinimas*

Sąžiningiausias CFD brokeris

Labai gerai

Kaina/Vertė

Labai gerai

Saugumas

Labai gerai

Paslaugos / Pagalba

Labai gerai

Įranga

Labai gerai

Produktų ir paslaugų pasiūlymas

Gerai

* "Labai gerai" yra aukščiausias įmanomas įvertinimas visose kategorijose.

Focus Money įpareigojo konsultacinę kompaniją ServiceValue atlikti apklausą. Keliems brokeriams pavyko pasiekti "labai gerai" arba kitą įvertinimą aukščiau minėtose kategorijose. Detalesnę informaciją galite rasti leidėjo žurnale.
„Vėl puikūs rezultatai naujų metų pradžioje", – pasakojo Jens Chrzanowski, Admiral Markets Vokietijos filialo vadovas. – 2016 metais gavome daug apdovanojimų ir prizų, ir toliau tęsime šią tradiciją 2017 metais, gaudami geriausius įvertinimus penkiose iš šešių kategorijų ir vienoje gerus.

2017 metais Admiral Markets dar labiau išplės produktų ir paslaugų pasiūlą. Kelių mėnesių laikotarpyje visi klientai sulauks dar daugiau naujų Akcijų CFD instrumentų, taip pat laukia svarbios naujienos apie MetaTrader 5. Taigi, mes esame įsitikinę, kad artimiausioje ateityje galėsime šį - ,,gerą'' įvertinimą pakeisti į "labai gerą", įgydami geriausią įvertinimą mūsų produktų ir paslaugų srityje.

Štai keletas priežasčių, kodėl Admiral Markets gavo tokius puikius rezultatus:

  • Bestseleris — DAX30: siūlantis unikalius, patikimus spredus nuo 8 iki 22 val. CET laiku: 0.8 puntko tipinis spredas.

Pagarbai,

Admiral Markets