76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Admiral Markets į MetaTrader 5 įtraukė dar daugiau ETF ir ETF CFD

Rugpjūtis 02, 2018 16:13

Gerb. Prekiautojai,

Su džiaugsmu pranešame, kad ką tik dar labiau išplėtėme savo MetaTrader 5 pasiūlymą. Nuo šiol galėsite prekiauti:

  • 306 naujais ETF CFD sąskaitoje Trade.MT5;
  • 177 naujais ETF sąskaitoje Invest.MT5.

Šie nauji instrumentai leis pasiekti įvairiausias rinkas bei finansų pramonės segmentus patogiai, be didelių išlaidų ir būtinybės pirkti atskirus vertybinius popierius ir kitą turtą bei mokėti papildomų komisinių. Mūsų ETF pasiūlymas apima daugiau nei 30 kategorijų, įskaitant su skirtingais regionais, kapitalizacijos lygiu ir pramonės segmentais susijusias akcijas, taip pat su indeksais, žaliavomis, žemės ūkio instrumentais, valiutomis ir fiksuotų pajamų instrumentais susietus ETF. Svarbiausia tai, kad ETF suteikia galimybę prekiauti praktiškai kuo tik norite! Be to, kai kurie iš šių instrumentų (pvz., #SPXU, #TQQQ) iš karto apima ir svertą, todėl jų rezultatai yra geresni, lyginant su susijusio turto kaina be sverto.

Šis naujausias pasiūlymas suteiks dar daugiau prekybos ir investavimo galimybių, ypač galingoje platformoje MetaTrader 5, kurios anksčiau nebuvo pasiekiamos. Taip pat norėtume patvirtinti, kad pripažįstame MT5, kaip platformą, kuri yra pajėgi itin greitai apdoroti didelį prekybos instrumentų kiekį, o savo našumu gerokai pralenkia ankstesnę MetaTrader 4 versiją.

Galiojant mūsų Admiral Markets Pro pasiūlymui, Profesionaliems klientams naujieji instrumentai bus pasiekiami 3 mėnesiais anksčiau nei Mažmeninės prekybos klientams, nes jiems suteikiama pirmenybė. Jei šiuo metu esate priskiriami Mažmeninės prekybos klientų kategorijai, naudotis šiais instrumentais galėsite tik pasibaigus minėtam laikotarpiui.

Daugiau informacijos apie naujuosius instrumentus galite rasti mūsų svetainės skiltyje Sandorio ypatybės, o iškilus klausimams nedvejodami su mumis susisiekite.

Kas yra ETF?

Biržoje prekiaujami fondai (ETF) yra rinkoje parduodami vertybiniai popieriai, susiję su indeksais, žaliavomis, valiutomis, obligacijomis ar turto krepšeliais. Šios lėšos apima pagrindinį turtą, o nuosavybė į jį yra išskirstoma į akcijas, kuriomis prekiaujama vertybinių popierių biržoje kaip paprastomis akcijomis.

Linkėjimai

Admiral Markets