76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

​Admiral Markets laimėjo net du Geriausio Brokerio apdovanojimus

Spalis 21, 2016 11:34


Gerb. Prekiautojai,

Šių metų spalį, Berlyne vykusiame renginyje „Expo Börsentag Berlin 2016" Admiral Markets UK laimėjo „Geriausio Forex Brokerio 2016" ir „Geriausio CFD Brokerio 2016" apdovanojimus.

Renginį organizavo portalas BrokerVergleich.de: virš 3000 klientų rinko nugalėtojus skirtingose kategorijose. Atranka buvo vykdoma pasitelkiant tiek publikos balsavimą, tiek ir objektyvų reitingavimą. Reitinguojant buvo atsižvelgiama į teikiamų paslaugų kriterijus – nuo spredo iki klientų aptarnavimo kokybės.

Šis apdovanojimas reiškia ne tik klientų pasitikėjimą Admiral Markets, bet rodo ir bendrovės patikimumą.

„Mes jaučiamės labai pagerbti, kad mūsų praktika ir taikomi standartai buvo pripažinti ir klientų, ir šios srities specialistų", sakė Admiral Markets Vokietijos atstovas Jens Chrzanowski. „Tokie, kaip šis apdovanojimai skatina mus nuolat tobulėti ir teikti kuo geresnes prekybos paslaugas mūsų klientams".

Pagarbiai
Admiral Markets