Admiral Markets panaikins kriptovaliutų CFD galiojimo terminą

Balandis 09, 2018 20:38

Gerb. Prekiautojau,

Pranešame, kad visi kriptovaliutų CFD sandoriai nuo šiol bus atvirojo tipo ir nenustos galioti penktadienio vakare 23:00 val. Dabar galėsite taikyti ilgalaikes strategijas ir laikyti atidarytus sandorius tiek ilgai, kiek tik norėsite.

Be to, norėtume priminti, kad neseniai panaikinome komisinius už kriptovaliutų CFD ir sumažinome šių instrumentų finansavimo sąnaudas (Swap): - 30 % pirkimo sandoriams, + 10 % pardavimo sandoriams. Dėl 1:5 dydžio sverto ir galimybės sudaryti visų siūlomų instrumentų pardavimo sandorius šis mūsų pasiūlymas yra išties konkurencingas.

Atkreipiame dėmesį, kad prekyba bus tęsiama pagal dabartinį grafiką 24 val. per parą 5 dienas per savaitę. Tikimės ilgainiui suteikti galimybę prekiauti kriptovaliutų CFD ir savaitgaliais ir stengsimės tai įgyvendinti kuo įmanoma greičiau. Vis dėlto, kol šis terminas nėra nustatytas, būsime priversti taikyti apsaugos priemones nuo galimo neigiamo balanso, kuris gali atsirasti dėl skirtumų tarp savaitgalio kainų. Taigi atkreipkite dėmesį, kad Bitcoin (BTCUSD) ir Ethereum (ETHUSD) CFD atveju laikas iki prekybos sesijos uždarymo prasidės penktadienį nuo 22:00 val., ir šiuo laikotarpiu bus taikomas 1:2 dydžio svertas.

Kadangi kriptovaliutų CFD sandoriai savaitgaliais bus perkeliami, 3 dienų finansavimo sąnaudos (Swap) bus nuskaičiuojamas penktadieniais.

Apsilankykite mūsų naujienų skiltyje ir nepraleiskite jokių svarbių naujienų, susijusių su šiuo pasiūlymu.

Linkėjimai,

Admiral Markets