76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Admiral Markets panaikins kriptovaliutų CFD galiojimo terminą

Balandis 09, 2018 20:38

Gerb. Prekiautojau,

Pranešame, kad visi kriptovaliutų CFD sandoriai nuo šiol bus atvirojo tipo ir nenustos galioti penktadienio vakare 23:00 val. Dabar galėsite taikyti ilgalaikes strategijas ir laikyti atidarytus sandorius tiek ilgai, kiek tik norėsite.

Be to, norėtume priminti, kad neseniai panaikinome komisinius už kriptovaliutų CFD ir sumažinome šių instrumentų finansavimo sąnaudas (Swap): - 30 % pirkimo sandoriams, + 10 % pardavimo sandoriams. Dėl 1:5 dydžio sverto ir galimybės sudaryti visų siūlomų instrumentų pardavimo sandorius šis mūsų pasiūlymas yra išties konkurencingas.

Atkreipiame dėmesį, kad prekyba bus tęsiama pagal dabartinį grafiką 24 val. per parą 5 dienas per savaitę. Tikimės ilgainiui suteikti galimybę prekiauti kriptovaliutų CFD ir savaitgaliais ir stengsimės tai įgyvendinti kuo įmanoma greičiau. Vis dėlto, kol šis terminas nėra nustatytas, būsime priversti taikyti apsaugos priemones nuo galimo neigiamo balanso, kuris gali atsirasti dėl skirtumų tarp savaitgalio kainų. Taigi atkreipkite dėmesį, kad Bitcoin (BTCUSD) ir Ethereum (ETHUSD) CFD atveju laikas iki prekybos sesijos uždarymo prasidės penktadienį nuo 22:00 val., ir šiuo laikotarpiu bus taikomas 1:2 dydžio svertas.

Kadangi kriptovaliutų CFD sandoriai savaitgaliais bus perkeliami, 3 dienų finansavimo sąnaudos (Swap) bus nuskaičiuojamas penktadieniais.

Apsilankykite mūsų naujienų skiltyje ir nepraleiskite jokių svarbių naujienų, susijusių su šiuo pasiūlymu.

Linkėjimai,

Admiral Markets