Admiral Markets apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Įstaigos „Financial Conduct Authority“ (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.

Admiral Markets pripažintas geriausiu MT4 brokeriu 2015-ųjų Jungtinės karalystės Forex brokerių apdovanojimuose

Rugsėjis 21, 2015 15:09

Admiral Markets, nors ir susidūrusi su aršia konkurencija prestižiškiausiųjų kategorijoje, dėka unikalaus MetaTrader 4 Supreme Edition papildinio iškovojo apdovanojimą.

Apdovanojimų ceremonija vyko Rugsėjo 16 d. Londone, į kurią susirinko geriausi ir didžiausi Jungtinės karalystės brokeriai.

Shares Magazine organizuotų apdovanojimų tikslas, apdovanoti pažangiausias technologijas, pigių prekybos sąlygas, visapusiškas rinkos tyrimų priemones, pažangias mokymo programas ir pasaulinės klasės klientų aptarnavimą vystančius brokerius.

Iain Rogers, Admiral Markets UK vadovas pasakė, kad "yra fantastiška laimėti tokį prestižinį apdovanojimą ir žinoti, kad už mus balsavo mūsų klientai. Laimėti Geriausio MT4 brokerio apdovanojimą yra deramas atlygis už visą sunkų darbą, kurį per šiuos metus nuveikė Jungtinės Karalystės komanda ir mūsų kolegos Europoje."

Jis taip pat pridūrė:

"Norėčiau padėkoti visiems mūsų klientams, kurie balsavo už mus ir užtikrinti juos, kad mes ir toliau stengiamės siūlyti geriausią prekybos patirtį ir aukščiausio lygio klientų aptarnavimą."

Admiral Markets UK Ltd


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.