76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Admiral Markets pripažintas geriausiu MT4 brokeriu 2015-ųjų Jungtinės karalystės Forex brokerių apdovanojimuose

Rugsėjis 21, 2015 15:09

Admiral Markets, nors ir susidūrusi su aršia konkurencija prestižiškiausiųjų kategorijoje, dėka unikalaus MetaTrader 4 Supreme Edition papildinio iškovojo apdovanojimą.

Apdovanojimų ceremonija vyko Rugsėjo 16 d. Londone, į kurią susirinko geriausi ir didžiausi Jungtinės karalystės brokeriai.

Shares Magazine organizuotų apdovanojimų tikslas, apdovanoti pažangiausias technologijas, pigių prekybos sąlygas, visapusiškas rinkos tyrimų priemones, pažangias mokymo programas ir pasaulinės klasės klientų aptarnavimą vystančius brokerius.

Iain Rogers, Admiral Markets UK vadovas pasakė, kad "yra fantastiška laimėti tokį prestižinį apdovanojimą ir žinoti, kad už mus balsavo mūsų klientai. Laimėti Geriausio MT4 brokerio apdovanojimą yra deramas atlygis už visą sunkų darbą, kurį per šiuos metus nuveikė Jungtinės Karalystės komanda ir mūsų kolegos Europoje."

Jis taip pat pridūrė:

"Norėčiau padėkoti visiems mūsų klientams, kurie balsavo už mus ir užtikrinti juos, kad mes ir toliau stengiamės siūlyti geriausią prekybos patirtį ir aukščiausio lygio klientų aptarnavimą."

Admiral Markets UK Ltd