Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų / investicinių įmonių, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją / investicinę įmonę, matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų / investicinių įmonių, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją / investicinę įmonę, matysite kitokią informaciją.

Admiral Markets pristato naujus Pasaulinės nuomonės įrankius, kurie remiasi naujienų sentimentu

Rugpjūtis 30, 2017 15:31

Brangūs prekiautojai,

Admiral Markets komanda su džiaugsmu pristato naują pažangią funkciją – Pasaulinės nuomonės įrankius, kuriais dabar gali naudotis klientai, turintys Admiral.Markets ir Admiral.Prime sąskaitas naudodami MetaTrader 4 Supreme Edition papildinį.

Kokia Pasaulinės nuomonės prekybos įrankių pagrindinė nauda?

Šie sentimento įrankiai – tai vizualiniai orientyrai, kurie įspėja prekiautojus apie ekstremalias rinkos sąlygas ir tikėtinus kainos pokyčius.

Kaip alternatyva tradiciškesniems informaciją apie kainą teikiantiems įrankiams, Pasaulinės nuomonės rinkos sentimento pateikiama informacija apie rinkos sentimentus leidžia prekiautojams dar vienu būdu ištirti rinkos pokyčius, padedant patvirtinti arba paneigti egzistuojančias prekybos idėjas.

Kokie pagrindiniai Pasaulinės nuomonės prekybos įrankių ypatumai?

Pasaulinės nuomonės sentimentų prekybos įrankiai gali sufleruoti naujas prekybos idėjas ir apima šias funkcijas:

  • dienos / valandos nuomonė apie pagrindines valiutų poras, vertybinius popierius, indeksus ir žaliavas;
  • įrankiai skirti Jus įspėti apie staigius sentimento pokyčius, kurie paveiks kainą;
  • remiasi naujienų apimtimi kintamumui matuoti.

Kaip galima gauti Pasaulinės nuotaikos prekybos įrankius?

Visi klientai, turintys Admiral.Markets arba Admiral.Prime sąskaitą (realią arba demonstracinę, visuose serveriuose) gali naudotis Rinkos sentimento prekybos įrankiais parsisiuntę ir atnaujinę MT4 Supreme Edition (naujausią MT4 Supreme versiją rasite čia). 3 nauji Rinkos sentimento prekybos įrankiai atsiras Ekspertų patarėjų aplankale. Prašome atkreipti dėmesį, kad ši funkcija galima tik MT4 Supreme Edition platformoje.

Kur galiu gauti daugiau informacijos apie Rinkos sentimento prekybos įrankius?

Galite daugiau pasiskaityti apie šią funkciją čia mūsų internetinio puslapio Analitikos skiltyje.

Pagarbiai,

Admiral Markets


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.