76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Alpinistas Tadas Jeršovas Himalajuose sieks asmeninio rekordo

Rugsėjis 07, 2018 11:39

Nuo rugsėjo pradžios Nepale esantis vilnietis keliautojas Tadas Jeršovas iki mėnesio pabaigos ketina įveikti aukščiausią kalną savo alpinizmo istorijoje – 8163 metrų Manaslu viršukalnę. Aštuntasis pagal aukštį pasaulio kalnas yra Himalajuose, vakarinėje Nepalo dalyje.

Tai paskutinė T. Jeršovo ekspedicija šįmet. Namus palikęs balandžio pabaigoje, keliautojas pusantro mėnesio praleido Himalajuose, kur įkopė į keturis 5300–6200 metrų aukščio kalnus. Liepą ir rugpjūtį jis įveikė Avicenos kalną (7134 m) Kirgizijos ir Tadžikijos pasienyje ir du kartus pabuvojo Kazbeko viršukalnėje (5047 m) Gruzijoje.

Visų šiemetinių T. Jeršovo ekspedicijų pagrindinis rėmėjas – bendrovė „Admiral Markets". Jos teikiamos puikios prekybos sąlygos naudojant pažangią internetinę prekybos platformą leidžia labai operatyviai ir patogiai prekiauti valiutomis, vertybiniais popieriais, tauriaisiais metalais, kriptovaliutomis ir kitais prekių bei finansų rinkų instrumentais.

„Kopimas į Manaslu viršukalnę – pats aukščiausias mano gyvenimo nuotykis. Bazinėje stovykloje turėčiau atsidurti rugsėjo 10 dieną, o iš ten kopti į viršūnę bus leidžiama maždaug tris savaites", – sakė keliautojas.

Nepalo turizmo departamentas yra išdavęs beveik 200 leidimų alpinistams iš įvairių šalių šį rudenį kopti į Manaslu.

Himalajuose T. Jeršovas jau yra buvęs daugiau kaip dešimt kartų. Be to, jis keturis kartus įveikė aukščiausią Pietų Amerikos viršukalnę Akonkagvą, kopė į dešimtis kalnų kituose žemynuose. Pernai gegužę jis tapo pirmuoju lietuviu, nubėgusiu visą maratoną (42 km 195 m) Everesto apylinkėse.