Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

„Brexit“ įtaka ES prekiautojams, pasirinkusiems Admiral Markets UK Ltd

Sausis 11, 2019 15:00

Brexit itaka

Gerb. Prekiautojau,

Dėl 2016 m. įvykusio referendumo Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos procesas turėtų prasidėti 2019 m. kovo 29 d., 23:00 val. (GMT).

Jungtinės Karalystės ir Europos Sąjungos susitarimas dėl pasitraukimo numato pereinamąjį laikotarpį iki 2020 m. pabaigos, kuris vėliau galės būti pratęstas. Dėl šios priežasties „Brexit“ neturės tiesioginio poveikio ES prekiautojams, turintiems Admiral Markets UK Ltd sąskaitas, o Admiral Markets UK Ltd pereinamuoju laikotarpiu galės ir toliau veikti tuo pačiu teisiniu pagrindu.

Vis dėlto nėra aišku, ar Jungtinės Karalystės parlamentas susitarimą dėl pasitraukimo patvirtins.

Jei kovo 29 d. Jungtinė Karalystė pasitrauks iš Europos Sąjungos be sutarto susitarimo, mūsų ES klientų padėtis, remiantis mūsų turima informacija, būtų tokia:

  1. Visi sandoriai, kuriuos sudarėte su Admiral Markets UK Ltd iki Jungtinės Karalystės išstojimo iš ES, išliks vykdytini, o Admiral Markets UK Ltd laikysis su jais susijusių prisiimtų įsipareigojimų.
  2. Kiekvienas, prekiauti su Admiral Markets UK Ltd nusprendęs klientas, turės galimybę tai daryti. Vis dėlto šie klientai nebegalės pasinaudoti ES nuostatų ir reglamentų numatoma apsauga. Vietoj to jiems bus taikoma Jungtinės Karalystės teisinės ir reguliavimo sistemos suteikiama apsauga. Išstojimo iš ES metu Jungtinės Karalystės reguliavimo sistema atitiks visoje ES galiojančią reguliavimo sistemą.
  3. Prireikus pagalbos, Jūs ir toliau galėsite susisiekti su klientų aptarnavimo komanda, su kuria bendravote ligi šiol.

Mes nuolat Jus informuosime apie su „Brexit“ susijusius įvykius ir tai, kokios įtakos jie gali turėti Jūsų santykiams su Admiral Markets UK Ltd.

Vienas pasaulis, daug pasiūlymų

Admiral Markets UK Ltd priklauso įmonių grupei „Admiral Markets Group“ – pirmaujančiai internetinės prekybos ir investicinių paslaugų teikėjai, kurią sudaro keturios tarptautinės bendrovės.

Kiekvienos iš šių bendrovių veiklą reguliuoja ir prižiūri atitinkamos valstybės institucijos. Sąlygos, susijusios su maržos reikalavimais, produktų pasiūla ir apsauga nuo neigiamo balanso, gali skirtis priklausomai nuo bendrovės.

Šios bendrovės apima papildomas dvi ES reguliuojamas bendroves, kurios suteikia galimybę Admiral Markets teikti paslaugas net ir tuo atveju, jei susitarimas dėl „Brexit“ nebūtų pasiektas, taip pat Australijos reguliavimo institucijos prižiūrimą bendrovę.

„Admiral Markets Group“ klientai turi teisę rinktis jų poreikius geriausiai atitinkančią bendrovę. Taip bus net ir po to, kai Jungtinė Karalystė nebebus Europos Sąjungos narė.

TAIP – pasirinkimas Jūsų! Susipažinkite su mūsų sąlygomis.

Pagarbiai

Admiral Markets UK Ltd


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.