76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

„Brexit": naujausia informacija, susijusi su prekyba

Spalis 31, 2019 11:41

„Brexit": naujausia informacija, susijusi su prekyba

Gerb. prekiautojai,

Kaip ir mes visi, stebėjote sudėtingas derybas dėl kuo sklandesnio Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos. Jungtinė Karalystė ir Europos Sąjunga susitarė dėl pereinamojo laikotarpio, kuris gali trukti iki 2022 m. pabaigos. Šiuo laikotarpiu Jungtinė Karalystė jau nebus Europos Sąjungos narė, tačiau prekybos susitarimai išliks nepakeisti.

Minėto susitarimo sąlygas iš esmės patvirtino Jungtinės Karalystės parlamentas. Tačiau parlamentas nepritarė vyriausybės pasiūlytam grafikui dėl išsamaus minėto susitarimo sąlygų nagrinėjimo. Dabar labai mažai tikėtina, kad 2019 m. gruodžio 12 d. renkamas šalies parlamentas patvirtins minėto susitarimo sąlygas.

Europos Taryba svarsto, ar patenkinti prašymą pratęsti Jungtinės Karalystės išstojimo datą. Pradinė Donaldo Tusko reakcija buvo teigiama ir komentatoriai iš esmės sutinka, kad terminas turėtų būti pratęstas.

O mes manome, kad šis procesas tęsis ir, be abejo, dar bus visokių netikėtumų.

Mes siekiame užtikrinti nuolatinį paslaugų teikimą savo klientams, vykdydami veiklą Jungtinėje Karalystėje, taip pat per savo įmones ES ir Australijoje. Net ir tuo atveju, jeigu JK ir ES nepavyktų susitarti, prekiautojai savo iniciatyva gali tęsti prekybą su mūsų įmone Jungtinėje Karalystėje, naudodamiesi JK teisės aktų apsauga, kuri šiuo metu atitinka ES teisės aktus.

„Admiral Markets", kaip pasaulinis prekės ženklas, siūlo tas pačias prekybos sąlygas visame pasaulyje, įskaitant konkurencingus spredus, rinkoje pirmaujančią programinę įrangą ir kvalifikuotą klientų aptarnavimą. Vienas pasaulis, vienas brokeris: mes dirbame jums, kad ir kur jūs būtumėte.

Vienas svarbiausių sprendimų, kurį turi priimti prekiautojas, – pasirinkti tinkamą prekybos partnerį. Tai esame mes.

Pagarbiai,

Admiral Markets

„Brexit": naujausia informacija, susijusi su prekyba