76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Admiral Markets – geriausias 2019 metų CFD brokeris Vokietijoje

Vasaris 14, 2019 16:29

geriausias brokeris cfd

Su džiaugsmu pranešame, kad „Deutsches Kundeninstitut“ pripažino Admiral Markets UK Ltd. geriausiu 2019 metų CFD brokeriu Vokietijoje. TAIP! Mums ir vėl pavyko. Geriausio Vokietijos CFD brokerio titulas Admiral Markets suteikiamas jau ketvirtą kartą.

„DKI“ surengus Brokerių klientų apklausą, Admiral Markets Vokietijos biuras buvo įvertintas penkiomis žvaigždutėmis iš penkių. Apklausa vyko nuo 2018 m. spalio iki 2019 sausio. Savo nuomonę išreiškė 1015 aktyvių CFD prekiautojų, kurie turėjo įvertinti pasirinktą CFD brokerį pagal šias kategorijas: prekybos veikla, klientų aptarnavimas, prekybos platforma, kainos ir kokybės santykis, bendras kliento pasitenkinimas ir mobiliosios prekybos galimybės.

„Puiku, kad Vokietijoje mes ir vėl laikomi geriausiu CFD brokeriu,“ – džiaugėsi Admiral Markets Group AS valdybos narys Jens Chrzanowski. „Už Admiral Markets įvairiose kategorijose balsavo virš 1000 aktyvių prekiautojų. Akivaizdu, kad pastangos užtikrinti geriausias prekybos sąlygas, geriausią klientų patirtį ir jų aptarnavimą atsipirko“.

Be „Geriausio CFD brokerio“ apdovanojimo Admiral Markets taip pat laimėjo pirmąją vietą prekybos, bendro klientų pasitenkinimo ir kainos ir kokybės santykio kategorijose bei antrąją vietą prekybos platformos ir pavedimų teikimo galimybių kategorijose.

„Dėkojame visiems prekiautojams, kurie balsavo už Admiral Markets. Tai skatina mus toliau stengtis užtikrinti savo klientams dar geresnę prekybos patirtį“, – kalbėjo Jens Chrzanowski.

Rinkitės įvertintą brokerį

Ar esate pasiruošę pradėti prekiauti su daugybę apdovanojimų laimėjusiu brokeriu? Tuomet atidarykite sąskaitą ir ištarkite TAIP geriausiam mūsų pasiūlymui:

  • Geriausi mūsų spredai: tipinis spredas, taikomas EUR/USD, – vos nuo 0,6 punkto, o DAX30 – tik 0,8 punkto;
  • Geriausios mūsų prekybos sąlygos: „No dealing desk“ įsakymai, jokių „Stop“ atstumų, nedideli depozitai ir žaibiškas pavedimų vykdymas.
  • Pažangiausia prekybos platforma pasaulyje: naudokite mėgstamiausią prekiautojų įrankį MetaTrader. Rinkitės MT4 ar MT5 platformą ir patobulinkite ją su išskirtiniu įskiepiu Admiral Markets Supreme Edition.

DAX30 Demo