76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Įsakymų vykdymo kokybės statistika

Gruodis 28, 2016 11:02

Gerb. Prekiautojai,

Mes džiaugiamės galėdami Jums pristatyti įsakymų įvykdymo kokybės puslapį, kuris padės Jums rasti pagrindinę informaciją apie Admiral Markets įsakymų įvykdymo statistiką, apskaičiuotą remiantis praėjusių kalendorinių metų duomenimis.1

Tai yra pirmas kartas, kai mes skelbiame tokio pobūdžio informaciją ir tai mes darome kuo skaidriau, įgalindami naują interneto paslaugą, kuri automatiškai apskaičiuoja ir skelbia praeito mėnesio statistinius duomenis.

Šiame puslapyje pateikiami duomenys padės Jums susidaryti tikslų vaizdą apie Admiral Markets sandorių vykdymo kokybę:

  • Vidutinis sandorio įvykdymo laikas – nuo 0.06 sek.;
  • Vidutinis praslydimas - nuo 0.000002 (0.02 punkto dalies);
  • Vidutinis praslydimas, kaip procentinė tipinio spredo išraiška – nuo 2%;
  • Procentinė sandoriu, įvykdytų be praslydimo dalis - iki 62%;
  • Procentinė sandorių, įvykdytų su teigiamu praslydimu dalis - iki 14%;
  • Procentinė sandorių, įvykdytų su neigiamu praslydimu dalis - nuo 27%;
  • Procentinė neįvykdytų sandorių dalis - nuo 0.0008%2.

Visą statistinę informaciją apie aktyviausiai prekiaujamus instrumentus, taip pat visų jų aprašymus ir skaičiavimo formules galite rasti pavedimų vykdymo kokybės puslapyje.

Pastabos:
1 Atkreipkite dėmesį, kad šiuo metu pateikiami rezultatai remiasi metų trukmės duomenimis iki šios paslaugos įdiegimo (nuo 2015 m. gruodžio 16 d. iki – 2016 m. gruodžio 16 d.).
2 Pateiktą statistinė informaciją apie sandorių vykdymą apskaičiuojama remiantis visais Admiral Markets Group įmonės rinkos pavedimais visose Trade.MT4 tipo ataskaitose. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų asmeninė prekybos patirtis gali skirtis nuo aukščiau pateiktų rezultatų, nes sandorių skaičius asmeninėje prekybos istorijoje negali būti statistiškai reprezentatyvus.

Pagarbiai
Admiral Markets