Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų / investicinių įmonių, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją / investicinę įmonę, matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų / investicinių įmonių, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją / investicinę įmonę, matysite kitokią informaciją.

Įspėjimas apie riziką: didėja įtampa tarp JAV ir Šiaurės Korėjos

Rugpjūtis 18, 2017 10:41

Gerbiami Prekiautojai,

Norime informuoti jus, kad nuolatinė įtampa tarp JAV ir Šiaurės Korėjos galų gale gali sukelti didelį kintamumą visose finansų rinkose ir gali turėti įtakos Jūsų prekybos rezultatams.

Atkreipkite dėmesį, kad įvykus bet kokiems kariniams veiksmams, tai gali turėti neigiamą įtaką visų finansinių instrumentų kainų lygiui, dėl kurio gali atsirasti didelės kainų spragos (gaps), padidėjęs praslydimas ir neigiamo balanso tikimybė.

Laikydamiesi pareigos apsaugoti savo klientus nuo galimų rizikų, galime keisti maržos reikalavimus ir nustatyti bet kuriam ar visiems instrumentams "Tik uždarymo" ("Close only") režimą, kaip tai nurodyta mūsų Veikimo sąlygose.

Taip pat patariame vengti turėti pernelyg žemą maržos lygį savo sąskaitoje. Daugiau apie rizikos valdymo pagrindus siūlome skaityti mūsų tinklalapyje.

Jei turite klausimų dėl šios naujienos ar domina kitos mūsų paslaugos, nedvejodami susisiekite su savo sąskaitos vadybininku arba mūsų klientų aptarnavimo komanda.

Pagarbiai
Admiral Markets


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.