Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Išsami informacija apie prekybos sąlygų pakeitimus nuo 2018 m. liepos 30 d.

Liepa 13, 2018 18:52

Gerb. Prekiautojau,

čia pateiksime visą informaciją, susijusią su būsimais prekybos sąlygų pakeitimais, kuriuos mes pradėsime taikyti nuo sesijos atidarymo, 2018 m. liepos 30 d.

1. Įvadas

Kaip, ko gero, jau žinote, bus įvesti nauji reguliavimo apribojimai, pagal kuriuos Mažmeninės prekybos klientų atžvilgiu 17–25 kartais bus sumažintas maksimalus svertas, panaikintos tokios prekybos privilegijos, kaip bonusinių pinigų grąžinimo galimybė, o „Stop Out“ lygis bus sumažintas iki 50 %. Prekiautojams, priskiriamiems Profesionalių klientų kategorijai, nebus taikomi sverto ir kitokie apribojimai.

2. Naudingos nuorodos

Jei kažko gerai nesuprantate, Jūsų patogumui mes parengėme nuorodas į daugybę informatyvių šaltinių:

Nuorodos

Ką rasiu šiame puslapyje?

Maržos skaičiavimo pavyzdžiai

 • Šiame puslapyje pateikiami maržos skaičiavimo pavyzdžiai Mažmeninės prekybos sąlygomis, kurios bus taikomos nuo 2018 m. liepos 30 d.
 • Pamatykite maržos skaičiavimo pavyzdžius Profesionalios prekybos sąlygomis, kurie iliustruoja skirtingą taikomą maržą.

Mažmeninės ir Profesionalios prekybos sąlygos

 • Sužinokite, kokie yra Mažmeninės prekybos klientų ir Profesionalių klientų kategorijų privalumai ir trūkumai.

Admiral Markets Pro

 • Pasitikrinkite, ar galite būti priskirti Profesionalių klientų kategorijai.
 • Sužinokite mūsų profesionalios prekybos pasiūlymo Admiral Markets Pro privalumus.

DUK

 • Gaukite išsamius atsakymus į visus iškilusius klausimus.

3. Pakeitimai, kurie bus taikomi Mažmeninės prekybos klientams

Būsimi pakeitimai bus pradėti taikyti nuo sesijos atidarymo, 2018 m. liepos 30 d., pirmadienio, jei iki šios datos nebuvo patvirtintas Jūsų Profesionalaus kliento statusas.

3.1. Sumažintas maksimalus svertas

Lentelėje žemiau nurodomas maksimalus svertas, kuris bus taikomas Mažmeninės prekybos klientams, turintiems Admiral.Markets, Admiral.Prime ir Admiral.MT5 sąskaitas:

Svertas

Instrumentai

1:30

 • Pagrindinės valiutų poros: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, USDCHF ir USDCAD.
 • Pagrindinių užsienio valiutų kryžminiai kursai: CADJPY, EURCAD, EURGBP, EURJPY, GBPCAD, GBPJPY, CADCHF, EURCHF, GBPCHF, CHFJPY.

1:20

 • Visos kitos valiutų poros
 • GOLD, XAUAUD-ECN.
 • [DAX30], [DJI30], [SP500], [NQ100], [JP225], [ASX200], [STOXX50], [FTSE100], [CAC40].

1:10

Visi kiti indeksų ir žaliavų CFD instrumentai (pvz., WTI, SIDABRAS, [IBEX35]).

1:5

Akcijų, ETF ir obligacijų (pvz., #AAPL, #QQQ, #Bund) CFD instrumentai.

1:2

Kriptovaliutų CFD instrumentai (pvz., BTCUSD, ETHUSD).

Susipažinkite su maržos skaičiavimo pavyzdžiais

Žinokite, kad jei Prekiautojo kabinete esate anksčiau sumažinę savo sąskaitos svertą iki mažesnio lygio, nei kad nurodyta lentelėje viršuje, Jūsų nustatymai išliks nepakitę. Prekiautojo kabinete galėsite rinktis iš šių sverto normų: 1:30, 1:20, 1:10 ir 1:5.

3.2. Aukštesnis „Stop Out“ lygis (50 %)

„Stop Out“ lygis, taikomas Mažmeninės prekybos klientams, turintiems Admiral.Markets ir Admiral.MT5 sąskaitas, bus padidintas iki 50 % (anksčiau – 30 %) arba užstato.

JEI ESATE MAŽMENINĖS PREKYBOS KLIENTAS, Į ŠIĄ INFORMACIJĄ ATKREIPKITE YPATINGĄ DĖMESĮ

Sverto apribojimai bus taikomi visiems sandoriams, įskaitant tuos, kurie buvo atidaryti iki aukščiau nurodytos dienos ir tuos, kuriuos galite atidaryti vėliau. Kitaip tariant, sverto apribojimai turės poveikį Jūsų atidarytiems sandoriams nuo pat sesijos atidarymo, 2018 m. liepos 30 d., o reikalingos maržos vertė padidės 17–25 kartais, kaip nurodyta 3.1. punkto lentelėje.

Patariame peržiūrėti savo sąskaitos būseną iki sesijos uždarymo, 2018 m. liepos 27 d., penktadienio, ir, jei reikia, pakeisti savo poziciją rinkoje, kad atitiktumėte visus naujus maržos reikalavimus, bei aukštesnį „Stop Out“ lygį, kad išvengtumėte galimų prekybos veiklos sutrikimų.

3.3. Premijų programų nutraukimas

Būdami Mažmeninės prekybos klientu, nuo 2018 m. rugpjūčio 1 d. daugiau nebegausite Admiral Club taškų. Vis dėlto galėsite paversti savo anksčiau sukauptus taškus pinigais iki kalendorinio mėnesio pabaigos. Bet kokie Admiral Club taškų likučiai bus anuliuoti 2018 m. rugsėjo 1 d.

Be to, kaip Mažmeninės prekybos klientas, daugiau negalėsite dalyvauti mūsų Specialių premijų ir Asmeninių pasiūlymų programose, taip pat gauti kokių nors premijų ar paskatų.

3.4. Apsaugos nuo neigiamo sąskaitos balanso politikos pakeitimas bendrosiomis taisyklėmis

Jei būsite Mažmeninės prekybos klientas, Jums bus taikoma apsauga nuo sąskaitoje atsiradusio neigiamo balanso, remiantis ESMA nustatytais ir Europoje galiojančiais nuostatais. Tai apims:

 • besąlyginę kompensaciją už neigiamą sąskaitos balansą, dėl kurios nereikės pateikti prašymo, o maksimaliai išmokai nebus nustatytas limitas;
 • kompensacijas už neigiamą sąskaitos balansą, mokamas kiekvienos sąskaitos pagrindu.

Kitaip tariant, Mažmeninės prekybos klientams nebereikės mūsų vidaus politikos, siekiant gauti tokią apsaugą.

4. Pakeitimai, kurie bus taikomi Profesionaliems klientams

INFORMACIJA PROFESIONALIEMS KLIENTAMS

Jei būsite Profesionalus klientas, Jums nebus taikomi jokie su 2018-03-27 ESMA sprendimu susiję apribojimai, įskaitant maksimalaus sverto apribojimą, galimybę gauti premijas ir minimalų „Stop Out“ lygį.

Kalbant konkrečiau, galėsite išlaikyti savo dabartinį svertą, kurio numatytoji vertė yra iki 1:500, arba anksčiau Prekiautojo kabinete pasirinkto dydžio svertą.

4.1. Žemesnis „Stop Out“ lygis (30 %)

Visiems prekiautojams, priskiriamiems Profesionalių klientų kategorijai ir turintiems Admiral.Prime sąskaitą, taip pat prekiautojams, kurie turi sąskaitas Admiral.Markets ir Admiral.MT5 ir kurie dėl kokios nors priežasties naudojosi aukštesniu „Stop Out“ lygiu, „Stop Out lygis bus sumažintas iki 30 %.

4.2. Vietoj programos Admiral Club – programa Pro.Cashback

Būdami Profesionaliu klientu, turėsite galimybę dalyvauti naujoje premijų programoje Pro.Cashback. Ši programa patogiu būdu pakeis Admiral Club – Jums nebereikės prašyti paversti taškų pinigais, nes tai atliksime automatiškai kiekvieną mėnesį, o Jūs visada gausite savo išmoką. Išsamią informaciją pateiksime atskiru pranešimu.

Atkreipkite dėmesį, kad programa Admiral Club bus nutraukta visų klientų atžvilgiu, todėl Jūs turėsite išgryninti visus sukauptus taškus iki 2018 m. rugsėjo 1 d., kad jų neprarastumėte.

Būdami Profesionaliu klientu, taip pat galėsite ir toliau gauti Specialius ir Asmeninius pasiūlymus ir dalyvauti visose būsimose akcijose, kampanijose ir lojalumo programose.

4.3. Pirmenybė

Jei būsite Profesionalus klientas, galėsite anksčiau nei kiti klientai susipažinti su mūsų naujais prekybos instrumentais ir paslaugomis. Mūsų naujasis pasiūlymas Profesionaliems klientams rodo mūsų pasiryžimą paversti paslaugą Admiral Markets Pro visa apimančia galimybe patyrusiems prekiautojams visame pasaulyje.

Taip pat tikimės iš savo Profesionalių klientų sulaukti atitinkamų atsiliepimų, kad galėtume tobulinti savo paslaugas.

Jei turite kokių nors klausimų apie būsimus pokyčius, apsilankykite mūsų DUK skiltyje ir nedvejodami su mumis susisiekite.

Linkėjimai,

Admiral Markets


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.