76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Išskirtiniai rinkos svyravimai

Kovas 09, 2020 16:33

Išskirtiniai rinkos svyravimai

Gerb. prekiautojai,

Akcijų rinkos ir naftos rinka per pastarąsias kelias dienas smarkiai krito, išjudindamos apsaugos nuo ypač smarkių rinkos svyravimų mechanizmus ir koordinuotų įvairių rinkų prekybos sustabdymą žinomiausiose pasaulio prekybos vietose. Tokiu neįprastu prekybos sustabdymo metu finansinių paslaugų teikėjai, įskaitant „Admiral Markets", negali palaikyti savo siūlomų atitinkamų CFD produktų kainų, kol pagrindinė referencinė rinka yra uždaryta.

Kol prekiautojai laukia, kol rinkos neišvengiamai atsinaujins, mes atkreipiame jūsų dėmesį, kad ir vėliau finansų rinkose vis dar gali būti labai neramu ir rizika jūsų pozicijoms gali padidėti dėl:

  1. Didesnio spredo ir didesnės tikimybės, kad įsakymai bus atmesti dėl per mažo likvidumo;
  2. Padidėjusio rinkos įsakymų ir Stop Loss pavedimų praslydimo;
  3. Tik uždarymo režimo taikymo, naudojant bet kurias arba visas mūsų teikiamas finansines priemones;
  4. Prekybos sustabdymo ir pasikeitusių mūsų finansinių priemonių prekybos sesijų.

Šios priemonės yra tik tipiško neigiamo poveikio, būdingo didesniam rinkų svyravimui, požymis, ir mes pasiliekame teisę įvesti bet kokias papildomas laikinas arba nuolatines priemones ir prekybos apribojimus, kurie, mūsų manymu, esant tokioms išskirtinėms aplinkybėms, yra būtini.

Taip pat atkreipiame jūsų dėmesį, kad taikydami minėtas sąlygų, mes laikomės apsaugos nuo neigiamo jūsų sąskaitos balanso politikos. Tačiau tokiai apsaugai reikalingas tinkamas finansų rinkų veikimas, todėl tokiomis ekstremaliomis aplinkybėmis gali būti neįmanoma taikyti šios politikos.

Įsitikinkite, kad jums tinka jūsų pozicijų dydis ir, jeigu reikia, apsvarstykite galimybę sumažinti savo pozicijas finansų rinkose arba pridėti lėšų savo sąskaitose, kad atlaikytumėte galimus didesnius kainų svyravimus.

Pagarbiai,

Admiral Markets