Admiral Markets apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Įstaigos „Financial Conduct Authority“ (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.

Italijos parlamento rinkimai: prekybos sąlygų pakeitimai

Kovas 02, 2018 08:46

Gerbiami prekiautojai,

Prieš sekmadienį, 2018 m. kovo 4 d. vyksiančius Italijos parlamento rinkimus netikrumas rinkoje didėja. Dėl šios situacijos atliksime pakeitimus, kurie gali turėti įtakos Jūsų prekybai.

Bus atlikti šie pakeitimai:

  1. Maksimalus valiutų porų svertas bus sumažintas iki 1:200.
  2. Maksimalus pinigų indeksų CFD svertas bus sumažintas iki 1:100.

Pakeitimai bus taikomi per 3 valandas po atitinkamų instrumentų sesijos uždarymo nuo penktadienio, 2018 m. kovo 2 d., iki pirmadienio, 2018 m. kovo 5 d., 12:00 popiet (EET).

Atkreipkite dėmesį, kad šie pakeitimai galios atidarytiems sandoriams, ir dėl to Jūsų sąskaitai gali būti taikomi griežtesni maržos reikalavimai.

Žinokite, kad laikotarpiu iki Italijos rinkimų ir po jų, galima didesnė rizika, įskaitant:

a. staigius rinkos kainų svyravimus, ypač susijusius su CFD sandoriais EUR pagrindu ir valiutų poromis, apimančiomis EUR;

b. didelius aukščiau nurodytų instrumentų kainų skirtumus, ypač laikotarpiu tarp sesijos uždarymo penktadienį, kovo 2 d., ir sesijos atidarymo pirmadienį, kovo 5 d.;

c. ribotą likvidumą, dėl kurio gali padidėti atmestų įsakymų skaičius ir praslydimai.

Be aukščiau aprašytų pakeitimų, Admiral Markets pasilieka teisę atlikti tolesnius pakeitimus, atsižvelgdama į rinkos padėtį, susijusią su Italijos parlamento rinkimais.

Papildomi pranešimai gali būti pateikiami mūsų svetainėje, el. paštu ar vidinėje MetaTrader pašto sistemoje. Tokie pakeitimai gali (neapsiribojant) apimti:

a. griežtesnius maržos reikalavimus kitiems instrumentams ir dar griežtesnius maržos reikalavimus aukščiau nurodytiems instrumentams

b. papildomus prekybos apribojimus arba kurių nors ar visų aukščiau aprašytų pakeitimų taikymo terminų pratęsimą papildomam laikotarpiui.

Pagarbiai,

Admiral Markets


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.