Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Dėl Kinų naujųjų metų šiek tiek keičiamas prekybos grafikas

Vasaris 01, 2019 16:40

kinu naujieji metai

Gerb. Prekiautojai,

norėtume pranešti apie būsimus su indeksu Hang Seng [HSI50] susijusius pokyčius. Dėl artėjančio Kinų naujųjų metų laikotarpio šiek tiek keisis prekybos šio indekso CFD instrumentais grafikas. Tiksliau, nuo 2019 m. vasario 5 d. iki vasario 7 d. prekyba nevyks.

Šiuo šventiniu laikotarpiu norėsite prekiauti toliau? Su Admiral Markets tai įmanoma! Mes siūlome beveik 20 indeksų, įskaitant DAX30, DJI30, FTSE100 ir ASX200, CFD instrumentus. Minėtu šventiniu laikotarpiu šiais instrumentais galėsite prekiauti įprastomis prekybos valandomis.

Daugiau sužinoti apie mūsų siūlomus indeksų CFD instrumentus ir dabartinius spredus, taikomus mūsų populiariausiems indeksų CFD, galite čia.

Pastaba. Įprastos valandos“ skiriasi priklausomai nuo instrumento. Konkrečią informaciją apie kiekvieną instrumentą rasite mūsų svetainėje, skiltyje Sandorio ypatybės.

Atkreipkite dėmesį, kad šventiniu laikotarpiu turint atidarytų sandorių ir atidėtų įsakymų rizikos lygis yra aukštesnis. Nurodytos prekybos valandos taip gali būti keičiamos atitinkamų biržų ar likvidumo teikėjų, o šie pokyčiai gali turėti įtakos taikomoms išankstinio uždarymo sąlygoms. Be to, tokiu laikotarpiu dėl mažesnio likvidumo rinkoje gali atsirasti didesnių spredų tikimybė.

Pagarbiai

Admiral Markets

DAX30 CFD


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.