Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų / investicinių įmonių, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją / investicinę įmonę, matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų / investicinių įmonių, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją / investicinę įmonę, matysite kitokią informaciją.

​Lėšų pervedimo mokėjimo kortele mokesčių pasikeitimai

Rugsėjis 15, 2017 15:07

Gerbiami Prekiautojai,

Kaip jau turbūt pastebėjote, mes nuolat stengiamės tobulinti prekybos sąlygas. Patogus ir patikimas lėšų pervedimas į prekybos sąskaitą taip pat yra vienas iš mūsų prioritetų. Šiandien turime puikių naujienų visiems klientams, kurie lėšas perveda kreditine kortele.

Momentiniai mokėjimai - nemokamas lėšų iki 3000 Eur pervedimas!*

*Nuo 2017 m. rugsėjo 15 d. pirmiesiems 3000 EUR (ar ekvivalentui kita valiuta) nebus taikomi jokie mokesčiai.

Lėšų papildymo operacijos iki šios bendros sumos gali būti atliekamos keliais pervedimais arba vienkartine operacija, tačiau, kai tik depozito dydis pasiekia 3000 EUR (ar ekvivalentą kita valiuta), visi paskesni mokėjimai bus apmokestinami pagal įprastą tarifą.

Prekyba su Admiral Markets yra greita! Forex ir CFD įsakymų vykdymas paprastai skaičiuojamas milisekundėmis, tačiau lėšų pervedimas per banką gali užtrukti iki trijų dienų. Taigi, kodėl nepagreitinus pinigų operacijų, lėšas pervedant mokėjimo kortelę? Išbandykite jau šiandien!

Kiti pasikeitimai pervedimams MasterCard kortelėmis

Taip pat atkreipiame dėmesį, jog nuo šiol galite atlikti pervedimus ir Lenkijos Zlotais (PLN) bei Vengrijos Forintais (HUF), naudodamiesi MasterCard. Jei norite gauti išsamesnės informacijos apie kainodarą, apsilankykite mūsų interneto svetainės skyriuje Pinigų operacijos.

Aukščiau aprašytos nemokamo pervedimo sąlygos galioja ir mokėjimams PLN ir HUF valiutomis.

Jei turite klausimų – nedvejodami susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

Pagarbiai
Admiral Markets


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.