76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Maržos reikalavimų pasikeitimai valiutų poroms su Čekijos krona

Gegužė 19, 2017 14:20

Atkreipkite dėmesį, kad nuo prekybos sesijos atidarymo pirmadienį (2017 m. gegužės 22 d.), maržos reikalavimai valiutų poroms, kurių sudėtyje yra Čekijos krona (CZK) Trade.MT4 ir Zero.MT4 tipų sąskaitose bus pritaikyti sekančiai:

Nominali pozicijos vertė Eurais arba ekvivalentas kita valiuta

Svertas , taikomas USDCZK, EURCZK ir GBPCZK poroms

Iki 1,500,000

1:25

1,500,000 - 2,300,000

1:10

virš 2,300,000

1:3

Šie pakeitimai atliekami todėl, kad dabartinis svertas šioms valiutų poroms yra pernelyg agresyvus, o likvidumo tiekėjai turi daug mažesni sverto lygį ir nesuteikia pakankamai likvidumo, kuris dažnai sąlygoja didesnių sandorių atmetimą.

Atkreipkite dėmesį, kad šie maržos reikalavimų pakeitimai bus taikomi visoms atviroms pozicijoms, kurių sudėtyje yra Čekijos krona iš kart po prekybos sesijos pabaigos penktadienį (2017 gegužės 19).

Maloniai prašome peržiūrėti savo sąskaitos būklę prieš savaitgalį ir užtikrinti, kad sąskaita atitiks naujus maržos reikalavimus.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad dėl didžiausio finansinio sverto sumažinimo, penktadieniais prieš prekybos sesijos uždarymą taikytina marža nebebus taikoma aukščiau paminėtoms valiutų poromis.

Jei turite kokių nors klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo komandą ar savo sąskaitos vadybininką.

Pagarbiai
Admiral Markets