76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

„MetaTrader" suderinamumo su „MacOS Catalina" problema

Spalis 11, 2019 20:17


Gerb. prekiautojai,

Ši informacija aktuali tik tiems, kurie naudoja „MetaTrader for Mac" platformą.

Deja, naujausias MacOS atnaujinimas „Catalina" pateikė suderinamumo problemą, dėl kurios neveikia „MetaTrader" platformos programa. Mes rekomenduojame prekiautojams, dirbantiems su „MacOS" ir norintiems toliau prekiauti savo „Mac" platformoje, sistemos neatnaujinti, kol ji bus pataisyta.

Tuo tarpu prekiautojai, kurių platforma jau neveikia, gali toliau prekiauti naudodamiesi žiniatinklio prekybos portalu arba įdiegti „Windows" į savo „Mac" sistemas kaip antrąją OS, arba naudoti virtualizacijos programinę įrangą, pavyzdžiui, „Parallels"

Visa tai netaikoma prekiautojams, kurie prekiauja kompiuterio naršyklėje arba naudojasi „Windows" platforma, jie gali tęsti prekybą be rūpesčių.

Jeigu turite daugiau klausimų dėl šios problemos, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba.

Pagarbiai,

Admiral Markets

Rinkų prekyba kompiuterio naršyklėje, naudojant „WebTrader"

„Admiral Markets" siūlo galimybę prekiauti su „MetaTrader 5" savo kompiuterio naršyklėje arba nemokamai atsisiųsti visą platformą! Gaukite prieigą prie realiojo laiko rinkos duomenų, techninės analizės, profesionalių prekybos ekspertų įžvalgų ir tūkstančių prekybos priemonių, kuriomis galite prekiauti ir investuoti. Pradėkite savo prekybos kelią tinkamai, spauskite šį reklaminį paveikslėlį, jeigu norite prekiauti!

Prekiaukite su Admiral Markets!