Admiral Markets apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Įstaigos „Financial Conduct Authority“ (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.

Naujametinis priedas laukia prekiautojų

Gruodis 07, 2015 12:09

Pelno Priedas

Gerbiamas Prekiautojau,

Admiral Markets Forex ir CFD prekiautojams dovanoja 30% priedą, padalintą į sudėtinius 10% pelno priedus, skiriamus per artimiausius tris mėnesius.

Mūsų prezidentas Dmitri Laush sako, kad šios akcijos laikas nėra atsitiktinis, tai yra paskatinimas po dažnai brangių švenčių sezono atsidėti pinigus į prekiautojo sąskaitą.

''Mes diegiame naujus metodus tam, kad padrąsintume ir palaikytume savo prekiautojus ateinančiais metais,'' sako p. Laush.

Pradedant nuo gruodžio 1 d. iki sausio pabaigos, šventinių sveikinimų akcija dovanoja 10% kaupiamąjį priedą, sutiekiamą jūsų uždirbtam pelnui kas mėnesį. Kiekviena priemoka įskaitoma sekantį mėnesį (žr. pavyzdį).

Įrašo reikšmė

1 mėn.

2 mėn.

3mėn

Depozitas/einamasis balansas

€ 1000

€ 1550

€ 1880

Uždirbtas pelnas

€ 500

€ 300

€ 700

10% pelno priedas

€ 50

€ 30

€ 70

Viso

€1550

€1880

€2650

P. Laush priduria: "Bėgant metams, Admiral Markets daug nuveikė, kad padėtų mūsų prekiautojams tapti sėkmingesniais. Tai dar vienas pavyzdys, parodantis, kad tai ne vien tik kalbos", teigia Dmitri.

Pagarbiai

Admiral Markets


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.