76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Naujametinis priedas laukia prekiautojų

Gruodis 07, 2015 12:09

Pelno Priedas

Gerbiamas Prekiautojau,

Admiral Markets Forex ir CFD prekiautojams dovanoja 30% priedą, padalintą į sudėtinius 10% pelno priedus, skiriamus per artimiausius tris mėnesius.

Mūsų prezidentas Dmitri Laush sako, kad šios akcijos laikas nėra atsitiktinis, tai yra paskatinimas po dažnai brangių švenčių sezono atsidėti pinigus į prekiautojo sąskaitą.

''Mes diegiame naujus metodus tam, kad padrąsintume ir palaikytume savo prekiautojus ateinančiais metais,'' sako p. Laush.

Pradedant nuo gruodžio 1 d. iki sausio pabaigos, šventinių sveikinimų akcija dovanoja 10% kaupiamąjį priedą, sutiekiamą jūsų uždirbtam pelnui kas mėnesį. Kiekviena priemoka įskaitoma sekantį mėnesį (žr. pavyzdį).

Įrašo reikšmė

1 mėn.

2 mėn.

3mėn

Depozitas/einamasis balansas

€ 1000

€ 1550

€ 1880

Uždirbtas pelnas

€ 500

€ 300

€ 700

10% pelno priedas

€ 50

€ 30

€ 70

Viso

€1550

€1880

€2650

P. Laush priduria: "Bėgant metams, Admiral Markets daug nuveikė, kad padėtų mūsų prekiautojams tapti sėkmingesniais. Tai dar vienas pavyzdys, parodantis, kad tai ne vien tik kalbos", teigia Dmitri.

Pagarbiai

Admiral Markets