Admiral Markets apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Įstaigos „Financial Conduct Authority“ (FCA) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • FSCS apsauga
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.

​Naujos MT4 funkcijos: grafikų grupės ir pažangūs garsiniai įsakymų vykdymo signalai

Balandis 09, 2015 09:12

Gerb. Prekiautojai,

MetaTrader 4 yra populiariausias pasaulyje Forex ir CFD prekybos įrankis, bet tikiuosi jūs jau žinote, jog mes turime specialų MT4 Supreme Edition papildinį, MT4 platformai suteikiantį naujų galimybių. Mes intensyviai dirbome, siekdami pagerinti turinį ir funkcijas mūsų vartotojams. Šiandien norime Jums pristatyti Admiral grafikų grupės indikatorių ir garsinus įsakymų signalus, kurie padidins efektyvumą ir prekybos veiksmus padarys dar patogesnius.

NAUJIENA: Admiral Grafikų grupės indikatorius

Padarykite savo grafikų analizę dar efektyvesne! Su mūsų naujausiu MT4 Supreme Edition papildiniu galite apjungti grafikus į grafikų grupes. Galėsite pakeisti simbolius ar laiko periodą visiems apjungtiems į grupę grafikams vos vienu spragtelėjimu.

Tiesiog įkelkite indikatorių į kiekvieną grafiko, kurį norite apjungti į grupę, langą (pertempkite "Admiral grafikų grupės indikatorių" iš navigatoriaus lango kairėje, kaip bet kurį kitą indikatorių ar Ekspertą Patarėją), pasirinkite laiko periodą ir simbolį ir užvardinkitę grafikų grupę apatiniame dešiniajame kampe. Visi grafikai su tuo pačiu pavadinimu bus apjungti. Jūs netgi galite sukurti kelias skirtingas grupes. "Price Action prekyba" tampa dar greitesnė ir lengvesnė su šia naudinga priemone!

 • Tereikia vieno spragtelėjimo norint pakeisti simbolį ar laiko periodą visiems apjungtiems grafikams
 • Sukurkite keletą grupių, tiesiog pasirinkdami skirtingus grupių pavadinimus
 • Greita, efektyvi ir patogi grafikų analizė

NAUJIENA: Garsiniai įsakymų signalai Mini ir Trade Terminalams

Nuo šiol jūs niekada pamiršite savo sandorių, net jei atitrauksite dėmesį nuo ekrano. Mūsų Mini ir Trade terminalai įspės jus pasirinktu garsiniu signalu apie bet kurio įsakymo vykdymą.

Galite pasirinkti signalus apie:

 • Įvykdytą įsakymą,
 • Pateiktą atidėtą įsakymą,
 • Įvykdytą atidėtą įsakymą,
 • Uždarytą įsakymą
 • Ištrintą atidėtą įsakymą.

Jūs galite pasirinkti iš skirtingų garso signalų ir pritaikyti programos elgesį savo prekybos stiliui.

Norėdami naudoti Admiral grafikų grupės indikatorių atsisiųskite ir įdiekite naujausią Supreme Edition versiją iš mūsų puslapio. Garsiniai įsakymų signalai Mini ir Trade Terminalams yra įdiegti jau dabar.

Šie papildymai buvo sukurti remiantis mūsų klientų atsiliepimais. Mes visada atviri pasiūlymams ir siekiame juos įgyvendinti mūsų Supreme Edition papildinyje. Jei turite naujų idėjų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus.

Pagarbiai

Admiral Markets komanda


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.