76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

„Admiral Markets" siūlo prekiauti ateities sandorių CFD

Liepa 23, 2019 19:44

Ateities sandoriu CFD

Gerb. kliente,

Džiaugiamės galėdami jums pranešti apie pasiūlymą prekiauti naujų ateities sandorių CFD, šiomis naujomis priemonėmis dabar galite prekiauti mūsų „Trade.MT5" sąskaitoje.

Minėtų priemonių sąraše ir kai kurie nauji indeksų CFD, kuriais anksčiau nebuvo galima prekiauti, pavyzdžiui, „Canada 60" ir „South Africa 40".

Be to, pridėjome mūsų populiariausių indeksų ir žaliavų, įskaitant Vokietijos DAX 30, JAV NASDAQ 100, žalią naftą ir šviesiąsias žaliavas, ateities sandorius.

Ateities CFD taikomas nulinis mokestis už atidaryto sandorio laikymą per naktį, o tai labai svarbu, kai atvira pozicija laikoma ilgą laiką.

Jeigu jus domina išsamesnė informacija apie naujas priemones, skaitykite apie žaliavas ir indeksus Sandorio ypatybių skyriuje.

Pagarbiai,

Admiral Markets

Prekiaukite ateities sandoriu CFD