Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų / investicinių įmonių, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją / investicinę įmonę, matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų / investicinių įmonių, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją / investicinę įmonę, matysite kitokią informaciją.

Nuo šiol prieinama nauja rinka ir nauji prekybos instrumentai

Rugsėjis 29, 2015 16:08


Gerb. Prekiautojau,

Mes su malonumu pranešame apie Amerikos ir Vokietijos iždo obligacijų sandorių dėl kainų skirtumo (CFD) instrumentų pristatymą Admiral.Markets sąskaitų turėtojams. Dabar jūs turite prieigą prie šių instrumentų ir prie visiškai naujos rinkos.

Kaip tai veikia?

Pirmasis prekybos instrumentas MetaTrader 4 platformoje yra kotiruojamas kaip #USTNote ir tai yra CFD, susietas su ketvirtiniais JAV 10 metų iždo vekselių ateities sandorių instrumentais (biržos simbolis Zn).
Šis prekybos instrumentas yra vienas iš likvidžiausių ir aktyviai prekiaujamų ateities sandorių visame pasaulyje, be to obligacijų rinka turi didesnę įtaką JAV ekonomikai, nei akcijų rinka.

Antrasis prekybos instumetas kotiruojamas kaip #Bund ir atstovauja ketvirtinius Vokietijos vyriausybės obligacijų ateities sandorius (Euro-Bund ateities sandoriai, biržos simbolis FGBL), kurie yra vieni iš populiariausių prekybos instrumentų Europoje.

Jūsų patogumui, mes šiuos prekybos instrumentus sukūrėme pagal klasikinius CFD, kur maržos lygis yra:

1% #Bund

2% #USTNote.

Atkreipkite dėmesį:
Šie nauji CFDs yra paremti ateities sandoriais, taigi jų pirkimas nesuteikia teisės gauti atkarpos mokėjimų.

Tačiau, jūs taip pat turite galimybę turėti trumpąsias šio instrumento pozicijas ir galite pasipelnyti iš kainų kritimo.

Detalesnę informaciją apie terminų pabaigą, spredus ir kitą šių instrumentų specifikaciją rasite sandorio ypatybių skiltyje

Pagarbiai,

Admiral Markets


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.