76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Pasikeitimai mūsų kainoraštyje! Mažinamas depozito įskaitymo mokestis ir įvedamas neaktyvumo mokestis

Rugpjūtis 17, 2017 10:28


Gerbiamas kliente,

Jau turbūt pastebėjote, jog nuo penktadienio, 2017 m. rugpjūčio 4 dienos, sumažėjo Admiral Markets depozito įskaitymo mokestis. Su džiaugsmu pranešame, jog atlikti pakeitimai yra sekantys:

  • Skrill ir NETELLER pavedimams taikomas 0.9% depozito sumos mokestis (ankstesnis buvo 1.5%);
  • TrustPay ir Bank-link pavedimai Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje tapo nemokami.

Kaip visada, mūsų tikslas yra suteikti klientams geriausią įmanomą paslaugą už geriausią įmanomą kainą, todėl džiaugiamės, kad su šiuo pakeitimu galėjome pagerinti sąlygas visiems mūsų klientams.

Daugiau informacijos apie lėšų pervedimo būdus galite rasti mūsų svetainėje.

Taip pat norime informuoti, jog prekybos sąskaitoms, kuriose nebuvo vykdoma jokia prekyba daugiau, kaip 2 metus, nuo 2017 m. rugsėjo 1 dienos bus taikomas neaktyvumo mokestis. Didžiajai daliai mūsų klientų nieko nereikės mokėti. Mokestis bus taikomas tiktai ilgą laiką (du metus) nenaudojamoms prekybai sąskaitoms.

Norite grįžti prie aktyvios prekybos?!

Mums būtų malonu, jei neaktyvūs prekiautojai sugrįžtų prie prekybos, todėl:

  • Vėl pradėjus prekiauti, nebūtų taikomas neaktyvumo mokestis!
  • Jei neaktyvios sąskaitos savininkas aktyvuos savo sąskaitą ir pradės prekiauti, jam bus kompensuoti neaktyvumo mokesčiai už tris paskutinius mėnesius.

Neaktyvumo mokestis negali sąskaitos balanso padaryti neigiamu. Vienok, jeigu sąskaitos balansas yra mažesnis už mėnesinį neaktyvumo mokestį, likusi mokesčio dalis bus nurašyta nuo kitų, aktyvių kliento turimų sąskaitų.

Mūsų taisyklėse ir sąlygose bus atlikti atitinkami pakeitimai, įsigaliosiantys 2017.09.01. Su taisyklėmis galite susipažinti mūsų svetainės dokumentų skiltyje.

Neaktyvumo mokesčio sąlygos yra sekančios:

  • Nuo 2017.09.01, jei kliento sąskaitoje nebuvo atlikta jokių prekybos veiksmų per paskutinius 24 mėnesius (skaičiuojant nuo sekančios dienos po paskutinio prekybos veiksmo) – nuo tokios sąskaitos kiekvieną mėnesį bus nurašomas 10 Eurų (ar ekvivalentas kita valiuta) mėnesinis neaktyvumo mokestis.
  • Mokestis bus nurašomas kiekvieną mėnesį nuo visų kliento turimų neaktyvių sąskaitų su teigiamu balanso likučiu. Norime pažymėti, jog mokestis taikomas kiekvienai neaktyviai kliento sąskaitai.

Prieš pradėdami nurašyti mokestį nuo neaktyvių sąskaitų mes stengsimės visais įmanomais būdais susisiekti su klientu ir pranešti apie būsimą mokesčio nurašymą. Primename, jog klientas turi pareigą užtikrinti, jog jo pateikti kontaktiniai duomenys būtų tikslūs ir teisingi.

Reikia prekybos idėjų?

Norint sugrįžti prie aktyvios prekybos gali prireikti efektyvių prekybos idėjų! Prisijunkite prie mūsų nemokamų seminarų internetu, kuriuos veda savo srities ekspertai, apsilankykite analitikos skiltyje ar stebėkite mūsų Youtube kanalą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, nedvejodami susisiekite su savo sąskaitos vadybininku ar mūsų klientų aptarnavimo komanda.

Pagarbiai
Admiral Markets