Admiral Markets apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Įstaigos „Financial Conduct Authority“ (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.

Pranešimas apie pasikeitimus jūsų Admiral Markets prekybos sąskaitoje

Liepa 10, 2015 13:24

Gerbiamas Kliente,

2015 m. Liepos 27 d. bus pristatyti nauji pinigų operacijų mokesčiai, su kurias išsamiau galėsite susipažinti čia. Pagrindinis pakeitimas, kurį įgyvendiname atsižvelgdami į rinkos praktiką, tai mokesčiai už pinigų pervedimą ir išvedimą. Šie mokesčiai padengs dalį, bet ne visas mūsų išlaidas, kurias mes turime sumokėti mokėjimo sistemų tiekėjams. Esame įsitikinę, jog mūsų paslaugų sąlygos ir toliau išliks konkurencingomis, o mūsų tikslas ir toliau lieka teikti geriausias įmanomas paslaugas klientams. Jei Jūs sutinkate su šiais kainų pasikeitimais - Jums nereikia nieko daryti, naujosios kainos įsigalios 27.07.2015. Jei dėl padidėjusių kaštų norite uždaryti savo prekybinę sąskaitą – turite mums apie tai pranešti per 15 kalendorinių dienų nuo šio pranešimo gavimo datos.

Atkreipkite dėmesį, kad šie pokyčiai neįtakos banko pervedimų. Žemiau pateikiame mokėjimo būdų ir naujų mokesčių sąrašą.


Smartpay (Kredito ir debeto kortelės Admiral Markets UK klientams):

Pervedimas - 0.9%, išvedimas - 0.9% (jei galimas)

Nets (Kredito ir debeto kortelės Admiral Markets AS klientams):

Pervedimas - 1.5% (jei galimas), išvedimas - 0.9% (jei galimas)

Neteller:

Pervedimas - 1.5%, išvedimas - 0.9%

Skrill:

Pervedimas - 2%, išvedimas - 0.9%


Jei kiltų kokių nors klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus telefonu +370 5 210 4841.

Pagarbiai

Admiral Markets


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.