76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Prekiaukite „Lyft“ akcijomis su Admiral Markets

Balandis 03, 2019 14:26

Pavėžėjimo paslaugas teikiančio startuolio „Lyft" bendrovės akcijų kaina penktadienį, kovo 29 d., žymiai pakilo, Silicio slėnyje pateikus pirminį viešą akcijų platinimo pasiūlymą 2019 m.. Ketvirtadienį „Lyft" pradinio viešo siūlymo (IPO) kaina sudarė 72 JAV dolerius už akciją, o pradėjus platinti akcijas, iš karto pakilo 21 % iki 87,24 JAV dolerio!

Kaip jūs galite tuo pasinaudoti?

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Admiral Markets jau suteikia prekiautojams galimybę investuoti į „Lyft" akcijas Admiral.Invest sąskaitoje!

Nuo 2019 m. balandžio 1 d. investuoti į „Lyft" akcijas gali visi Admiral Markets klientai, prekiaujantys Admiral.Invest sąskaitoje.

Admiral.Invest sąskaitoje galima investuoti į tūkstančius skirtingų akcijų ir ETF, prieinamų 15-oje vertybinių popierių biržų iš viso pasaulio vienoje MetaTrader 5 platformoje.

Kodėl verta rinktis Admiral.Invest?

  • Suformuosite savo ilgalaikių investicijų portfelį
  • Sukursite galimų pasyvių pajamų srautą turėdami akcijų, išmokančių dividendus
  • Investuosite į akcijas ir ETF moderniausioje MetaTrader 5 platformoje
  • Galėsite pradėti investuoti su minimaliu 500 JAV dolerių depozitu
  • Komisiniai mokesčiai nuo tik 0,01 JAV dolerio už akciją ar minimaliu 1 JAV dolerio už JAV akciją transakcijos komisiniu.

Norėdami pradėti investuoti tiesiog prisijunkite prie Prekiautojo kabineto ir atidarykite Admiral.Inves sąskaitą. Prisijunkite prie Prekiautojo kabineto.


Atsakomybės atsisakymas:

Akcijų vertė gali ir padidėti, taip pat gali ir sumažėti dėl įvairių skirtingų piežasčių, neapsiribojant pasaulinių rinkų kintamumu. Ši informacija skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip konsultacija, patarimas ar rekomendacija dėl investavimo, tai nėra pasiūlymas arba prašymas dėl jokių finansinių priemonių sandorių sudarymo. Atkreipkite dėmesį, kad prekybos analizė nėra patikimas bet kokių dabartinių arba būsimų rezultatų rodiklis, nes aplinkybės laikui bėgant gali keistis.