76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Prekiaukite naujausiu Europos IPO su „Admiral Markets": „Française des Jeux"!

Lapkritis 25, 2019 15:31

Prekiaukite naujausiu Europos IPO su „Admiral Markets": „Française des Jeux"!

„Admiral Markets" su džiaugsmu praneša, kad dabar siūlome galimybę investuoti į „Française des Jeux" akcijas „Invest.MT5" sąskaitoje, MT5 prekybos platformoje!

„Française des Jeux" arba FDJ yra Prancūzijos nacionalinės loterijos ir lažybų žaidimų, įskaitant „Lotto", „Euro Millions", „Keno", „Bingo", „Illiko" ir „Parions Sport", operatorius.

Prancūzijai atnaujinus savo privatizavimo programą dėl ES spaudimo užtikrinti viešųjų finansų stabilumo tikslus, FDJ 2019 m. lapkričio 21 d. pateikė viešą savo akcijų siūlymą (IPO). Vyriausybė pateikė 99 320 000 savo turimų FDJ akcijų – arba 52 % FDJ įstatinio kapitalo, ir tuo pačiu sukūrė naujų galimybių prekiautojams!

Kalbant apie šią galimybę, yra keletas dalykų, kurie ją daro patrauklią investuotojams:

  • Tinkamas skolos / EBITDA santykis: FDJ turi mažai skolų ir stabilų grynųjų pinigų perteklių. Nors ji nemažai investavo į pagrindinius augimo šaltinius, tai nekelia abejonių dėl jos galimybių grąžinti skolas.
  • Stabiliai auganti industrija: nuo 1999 m. lažybų augimas buvo sumažėjęs tik du kartus, nes dėl prieinamų loterijų bilietų kainų jie priskiriami priimtinoms išlaidoms, nepriklausomai nuo bendros ekonomikos rezultatų.
  • Žinomas prekės ženklas: FDJ yra didelei visuomenės daliai Prancūzijoje gerai žinomas prekės ženklas, kuris veikia pagal aiškias reguliavimo ir fiskalines nuostatas.

Jeigu jums tai atrodo patraukli investicija, gera žinia ta, kad nuo 2019 m. lapkričio 25 d. į FDJ akcijas galima investuoti visiems „Admiral Markets" klientams, turintiems „Invest.MT5" sąskaitas.

Su „Invest.MT5" prekiautojai „MetaTrader 5" prekybos platformoje gali prekiauti tūkstančiais akcijų ir ETF iš 15 didžiausių pasaulio vertybinių popierių biržų.

Kodėl verta investuoti „Invest.MT5" sąskaitoje?

  • Atidarysite sąskaitą su minimaliais depozitais – vos nuo 1 euro, ir investuosite tik nuo 0,01 JAV dolerio už akciją su minimaliais sandorio mokesčiais, vos nuo 1 JAV dolerio.
  • Gausite nemokamus realiojo laiko rinkos duomenis, be jokių vėlavimų ir be papildomų mokesčių.
  • Gausite pasyvių pajamų srautą, pasiimdami išmokamus dividendus.
  • Naudositės visame pasaulyje žinoma „MetaTrader 5" multifunkcine prekybos platforma.

Tiesiog prisijunkite prie Prekiautojo kabineto ir pateikite paraišką dėl „Invest.MT5" sąskaitos atidarymo, kad galėtumėte pradėti prekiauti.

Prekiaukite naujausiu Europos IPO su „Admiral Markets": „Française des Jeux"!