Admiral Markets apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Įstaigos „Financial Conduct Authority“ (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.

Prekiautojo kabineto ir Partnerio kabineto atnaujinimo darbai

Kovas 13, 2018 15:51

Gerbiami prekiautojai,

Atkreipkite dėmesį, kad šeštadienį, 2018 m. kovo 17 d., nuo 12:00 val. iki 20 val. EET, dėl įprastų techninių serverių priežiūros darbų nebus galima prisijungti prie Prekiautojo kabineto ir Partnerio kabineto.

Šie techniniai priežiūros darbai neturės įtakos prekybos sandoriams. Vis dėlto šiuo laikotarpiu negalėsite įnešti ar išvesti lėšų ar atidaryti naujų paskyrų. Atsiprašome už galimus nepatogumus.

8 valandų trukmės techninės priežiūros darbai – 8 priežastys, kodėl verta prekiauti su Admiral Markets...

1. MT4 ar MT5 – nuspręskite patys! Mes siūlome tiek klasikinę, tiek naujausią versijas!

2. Naudojate „Mac"? Ne problema! Išbandykite mūsų MT4 ir MT5 platformas, kurios specialiai pritaikytos „Mac" naudotojams!

3. Kintamumas reiškia judėjimą ir gali atnešti Jums palankių prekybos galimybių. Neprekiaukite be apsaugos – pasinaudokite mūsų Kintamumo apsauga.

4. Siūlome greitus mokėjimus kredito kortele, kurie dabar yra visiškai NEMOKAMI!

5. CFD Minilotai. Prekiaukite DAX30, DJI30 ir FTSE100 nuo 0.1 loto!

6. Dienos prekybos idėjos – žiūrėkite mūsų kasdienius internetinius seminarus, kuriuos veda patyrę dienos prekiautojai (kol kas tik anglų kalba).

7. Daugybė brokerių sako, kokį svertą turėtumėte naudoti, o Admiral Markets siūlo svertą (iki 1:500) pasirinkti patiems!

8. MetaTrader Supreme – patobulinkite savo prekybos platformą papildydami ją daugiau nei 60 unikalių įrankių.

Jei turite kokių nors klausimų, nedvejodami susisiekite su klientų aptarnavimo komanda arba klientų vadybininku.

Pagarbiai,

Admiral Markets

P. S. Išnaudokite šį laiką gilindami savo prekybos žinias. Sužinokite, kokius mokymus siūlome, įskaitant nemokamus internetinius seminarus, ir pagerinkite savo prekybos galimybes!


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.