76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Prekybos sąlygų pakeitimai DAX 30 CFD

Vasaris 09, 2018 17:06

Gerbiami Prekiautojai,

Mes šiek tiek pakeičiame prekybos sąlygas DAX 30 CFD. Šie pakeitimai bus taikomi prekiaujantiems Trade.MT4 ir Trade.MT5 prekybinėse sąskaitose ir įsigalios nuo prekybos sesijos atidarymo pirmadienį, 2018 m. vasario 12 d..

Bus taikomi šie pakeitimai:

Sandorio ypatybėAnkstesnė reikšmėNauja reikšmė
Tipinis spredas (Pagrindinėmis prekybos valandomis)0.8 (įprastai fiksuotas)0.8 (kintantis)
Tipinis spredas (Nepagrindinėmis prekybos valandomis)
4.74 (įprastai fiksuotas)5.18 (kintantis)
Prekybos tvarkaraštis, (EET)01:00 Mon - 23:00 Fri; recess 23:15 - 23:30 & 23:59 - 01:00; pre-close margining from 22:00 Fri01:00 Mon - 23:00 Fri; recess 23:00 - 23:30 & 23:59 - 01:00; pre-close margining from 22:00 Fri

Šie pokyčiai yra susiję su tuo, kad pakeitėme savo likvidumo teikėją, kuris dirba šiek tiek kitokia prekybos sesija ir kainoms taiko kintantį spredą, kuris svyruoja tam tikrame diapazone.

Kintamumo apsauga

Visada ypač patartina apsaugoti save nuo didelio kintamumo. Kintamumas gali būti Jūsų draugas, bet per didelis kintamumas yra rizikingas, nes gali turėti įtakos praslydimams. Laimei, Admiral Markets sukūrė išskirtinį pažangių prekybos nustatymų rinkinį, kuris turėtų Jums padėti sumažinti riziką, susijusią su kintamumu. Pažiūrėkite juos jau dabar!

Pagarbiai,

Admiral Markets