Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų / investicinių įmonių, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją / investicinę įmonę, matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų / investicinių įmonių, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją / investicinę įmonę, matysite kitokią informaciją.

Prekybos sąlygų pasikeitimai, atsižvelgiant į padėtį Graikijoje

Liepa 03, 2015 12:47

Gerb., Klientai,

Dėl Graikijos situacijos neapibrėžtumo ir tikėtinai ženklių EUR kurso svyravimų, Admiral Markets atlieka sekančius prekybinės maržos reikalavimų pakeitimus Liepos 3d., Penktadienį 18:00 (GMT laiku). Maržos reikalavimas VISIEMS prekybos instrumentams bus padidintas 2 kartus. Pavyzdžiui, jei jūsų dabartinis prekybinės maržos reikalavimas yra 2%, naujas maržos reikalavimas bus 4%. Prekybos maržos reikalavimai bus peržiūrėti Sekmadienį, Liepos 5d. 22:15 val (GMT laiku)

Dėl neįprastų rinkos sąlygų ir likvidumo stokos, rinkos spredai išaugs virš normalaus lygio. Taip pat, padidėja pavedimų vykdymo praslydimo rizika, ko pasekoje pavedimas gali būti įvykdytas mažiau palankesne kaina nei nurodyta.

Jei šiuo metu turite arba ketinate atidaryti naujas pozicijas su aukštu svertu, skatiname pakoreguoti sandorio dydį arba papildyti sąskaitą, kad apsisaugoti nuo neigiamų pasėkmių susijusių su maržos reikalavimų pasikeitimais.

Pagarbiai,

Admiral Markets


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.