76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Prekybos sąlygų pasikeitimai, atsižvelgiant į padėtį Graikijoje

Liepa 03, 2015 12:47

Gerb., Klientai,

Dėl Graikijos situacijos neapibrėžtumo ir tikėtinai ženklių EUR kurso svyravimų, Admiral Markets atlieka sekančius prekybinės maržos reikalavimų pakeitimus Liepos 3d., Penktadienį 18:00 (GMT laiku). Maržos reikalavimas VISIEMS prekybos instrumentams bus padidintas 2 kartus. Pavyzdžiui, jei jūsų dabartinis prekybinės maržos reikalavimas yra 2%, naujas maržos reikalavimas bus 4%. Prekybos maržos reikalavimai bus peržiūrėti Sekmadienį, Liepos 5d. 22:15 val (GMT laiku)

Dėl neįprastų rinkos sąlygų ir likvidumo stokos, rinkos spredai išaugs virš normalaus lygio. Taip pat, padidėja pavedimų vykdymo praslydimo rizika, ko pasekoje pavedimas gali būti įvykdytas mažiau palankesne kaina nei nurodyta.

Jei šiuo metu turite arba ketinate atidaryti naujas pozicijas su aukštu svertu, skatiname pakoreguoti sandorio dydį arba papildyti sąskaitą, kad apsisaugoti nuo neigiamų pasėkmių susijusių su maržos reikalavimų pasikeitimais.

Pagarbiai,

Admiral Markets