76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Prekybos sąlygų pasikeitimai dėl situacijos Graikijoje

Liepa 09, 2015 10:34

Gerb. prekiautojau,

Dėl neaiškios situacijos, susijusios su besitęsiančiomis derybomis dėl Graikijos skolos bei galimo didelio Euro kurso kintamumo, penktadienį, 2015 metų liepos 10 d. 18:00 (GMT laiku), Admiral Markets atliks maržos reikalavimų pakeitimus. Visiems instrumentams bus taikomi dvigubi maržos reikalavimai. Todėl, pavyzdžiui, jei dabartinis Jūsų maržos reikalavimas yra 2%, naujasis maržos reikalavimas bus 4%. Maržos reikalavimai vėl bus peržiūrėti sekmadienį (Liepos 12 d.) 22:15 (GMT laiku).

Be to, nestandartinių rinkos sąlygų metu dėl likvidumo stygiaus, Spredai gali išaugti bei būti didesni nei įprasta. Taipogi, padidės sandorių praslydimų rizika, o tai gali sandorius paversti mažiau naudingais nei planuota.

Jei šiuo metu turite arba planuojate vykdyti naujus sandorius, rekomenduojame pakoreguoti savo sandorių dydžius ir/arba į savo sąskaitą įnešti daugiau lėšų, kad sąskaitos balansas atitiktų naujus maržos reikalavimus.

Pagarbiai

Admiral Markets