Admiral Markets apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Įstaigos „Financial Conduct Authority“ (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.

Pristatome nemokamus pinigų pervedimus naudojant mokėjimo kortelę

Sausis 16, 2018 08:36

Gerb. Prekiautojai,

Kaip Jūs žinote, mes niekada nesustosime dirbti, kad suteiktume Jums geriausias įmanomas prekybos sąlygas, įskaitant tai, kad kuo greičiau, patogiau ir papraščiau galėtumėte pervesti depozitus į realią prekybos sąskaitą.

Dėl to mes džiaugiamės galėdami Jums pranešti, kad depozitų pervedimai naudojant mokėjimo kortelę dabar taip pat bus pervedami kaip įmanoma pigiau - 100% nemokamai!

Nuo 2018 m. sausio 15 d. visi depozitų pervedimai iš mokėjimo kortelės yra visiškai Nemokami!

Laikas yra pinigai!

Prekyba su Admiral Markets yra greita! Forex ir CFD sandorių vykdymas paprastai yra skaičiuojamas milisekundėmis, tačiau depozitų pervedimai paprastu banko pavedimu gali užtrukti iki trijų dienų. Taigi, kodėl nepadidinus depozitų pervedimų greičio naudojant mokėjimo kortelę? Išbandykite šiandien nemokamus depozitų pervedimus!

Turėtume Jums priminti, kad bet kokie jūsų pervesti depozitai turi būti naudojami tik prekybai/ investicinei veiklai.

Momentiniai pervedimai - 2018 metų tema!

Jei nenorite naudotis pervedimais mokėjimo kortele, mes turime daug kitų greitų depozitų pervedimo galimybių: išbandykite Skrill arba naudokite SEB ir Nordea momentinius pervedimus, prisijungę tiesiogiai prie el. bankininkystės, ar Klarna ("Sofort"), kuri taip pat yra galima daugelyje šalių. Mes visada užtikriname, kad mūsų paslaugų pasiūlymas būtų kuo patogesnis Jums, mūsų ištikimiems klientams. Kviečiame susipažinti su visa informacija apie mūsų depozitų pervedimų pasiūlymus.

Jei turite klausimų dėl šios naujienos ar domina kitos mūsų paslaugos, nedvejodami susisiekite su savo sąskaitos vadybininku arba mūsų klientų aptarnavimo komanda.

Pagarbiai,

Admiral Markets

P.S. Geriausi dalykai gyvenime yra Nemokami! Atsisiųskite mūsų Nemokamą MetaTrader Supreme Edition įskiepį, skirtą MT4 ir MT5, suteikiantį daugiau nei 60 išskirtinių papildomų įrankių. MTSE veikia tiek Demo , tiek ir Realiose sąskaitose.


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.