Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Rusijos valstybinė šventė: atnaujintas mūsų prekybos grafikas

Kovas 07, 2018 17:42

Gerbiami prekiautojai,

Atkreipkite dėmesį, kad ketvirtadienį, 2018 m. kovo 8 d., nebus prekiaujama valiutų poromis, į kurias įeina Rusijos rublis (RUB). Šis pokytis įvyks dėl to, kad šią dieną bus švenčiama valstybinė šventė.

Pakeitimai bus tokie:

Ketvirtadienis, Kovo 8 d.

Penktadienis, Kovo 9 d.

EUR/RUB

Neprekiaujama

Įprastos valandos

USD/RUB

Neprekiaujama

Įprastos valandos

Pastaba. „Įprastos valandos" skiriasi priklausomai nuo instrumento. Konkrečią informaciją apie kiekvieną instrumentą rasite mūsų svetainėje esančioje skiltyje Sandorio ypatybės.

Žinokite, kad šiais nedarbo laikotarpiais turint atidarytų ir atidėtų sandorių rizikos lygis yra aukštesnis. Nurodytos prekybos valandos taip pat gali keistis priklausomai nuo atitinkamų biržų ar likvidumo teikėjų. Be to, tokiais laikotarpiais dėl nedidelio likvidumo rinkoje tikėtini didesni spredai.

Patartina visuomet stebėti mūsų patogų Forex kalendorių, kuris padės Jums nepraleisti jokių ateinančių įvykių, galinčių turėti įtakos prekybos grafikui.

Dienos prekybos idėja: visiškai naujos prekybos įžvalgos

Galbūt rublio (RUB) rinkos ir bus uždarytos, bet daugybė rinkų veiks! Kadangi tai ne visuotinė šventė, Admiral Markets pristato Jums dienos prekybos idėją. Šiandien tai gali būti EUR/USD, rytoj Auksas, o poryt Bitcoin. Jei ieškote naujų idėjų apie rinkas, prisijunkite prie mūsų – tai galite padaryti tiesiogiai arba šiek tiek vėliau mūsų YouTube kanale.

Pagarbiai,

Admiral Markets


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.