Admiral Markets apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Įstaigos „Financial Conduct Authority“ (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.

Rusijos valstybinė šventė: atnaujintas mūsų prekybos grafikas

Kovas 07, 2018 17:42

Gerbiami prekiautojai,

Atkreipkite dėmesį, kad ketvirtadienį, 2018 m. kovo 8 d., nebus prekiaujama valiutų poromis, į kurias įeina Rusijos rublis (RUB). Šis pokytis įvyks dėl to, kad šią dieną bus švenčiama valstybinė šventė.

Pakeitimai bus tokie:

Ketvirtadienis, Kovo 8 d.

Penktadienis, Kovo 9 d.

EUR/RUB

Neprekiaujama

Įprastos valandos

USD/RUB

Neprekiaujama

Įprastos valandos

Pastaba. „Įprastos valandos" skiriasi priklausomai nuo instrumento. Konkrečią informaciją apie kiekvieną instrumentą rasite mūsų svetainėje esančioje skiltyje Sandorio ypatybės.

Žinokite, kad šiais nedarbo laikotarpiais turint atidarytų ir atidėtų sandorių rizikos lygis yra aukštesnis. Nurodytos prekybos valandos taip pat gali keistis priklausomai nuo atitinkamų biržų ar likvidumo teikėjų. Be to, tokiais laikotarpiais dėl nedidelio likvidumo rinkoje tikėtini didesni spredai.

Patartina visuomet stebėti mūsų patogų Forex kalendorių, kuris padės Jums nepraleisti jokių ateinančių įvykių, galinčių turėti įtakos prekybos grafikui.

Dienos prekybos idėja: visiškai naujos prekybos įžvalgos

Galbūt rublio (RUB) rinkos ir bus uždarytos, bet daugybė rinkų veiks! Kadangi tai ne visuotinė šventė, Admiral Markets pristato Jums dienos prekybos idėją. Šiandien tai gali būti EUR/USD, rytoj Auksas, o poryt Bitcoin. Jei ieškote naujų idėjų apie rinkas, prisijunkite prie mūsų – tai galite padaryti tiesiogiai arba šiek tiek vėliau mūsų YouTube kanale.

Pagarbiai,

Admiral Markets


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.