76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Admiral Markets generalinis direktorius Sergei Bogatenkov - nominuotas tapti „Geriausiu finansų vadovu“

Vasaris 05, 2018 16:59

Nuotraukos autorius Urmas Kamdron

Gerbiami prekiautojai,

Su džiaugsmu pranešame, kad Sergei Bogatenkov, Admiral Markets generalinis direktorius ir finansų vadovas, buvo įtrauktas į kandidatų laimėti Estijos verslo laikraščio „Äripäev" ir Didžiojo ketverto (BIG4) audito įmonių skiriamą apdovanojimą „Geriausias finansų vadovas" sąrašą.

Sergei Bogatenkov buvo nominuotas pirmiausiai dėl to, kad jam vadovaujant Admiral Markets nuosekliai išplėtė savo veiklą visame pasaulyje ir išaugo į pasaulinio lygio kompaniją. Viena ypač dėmesio verta iniciatyva, už kurios įgyvendinimą jis buvo tiesiogiai atsakingas, yra ta, jog buvo viešai išplatintos Admiral Markets AS obligacijos ir kurios įtrauktos į Talino vertybinių popierių biržos „Nasdaq" sąrašą. Šis viešas platinimas laikomas itin drąsiu ir ryžtingu bendrovės žingsniu.

„Jaučiuosi be galo pagerbtas, jog buvau nominuotas laimėti apdovanojimą Geriausias finansų vadovas, kurį skiria „Äripäev" ir Didžiojo ketverto audito įmonės. Per pastaruosius pora metų „Admiral Markets" labai išaugo ir, be abejonės, augs toliau, ypač mūsų talentingos ir atsidavusios komandos dėka. Be to, kai bendrovė buvo įtraukta į „Nasdaq" biržą, ji tapo skaidresnė ir patrauklesnė kitiems potencialiems investuotojams", – sakė „Admiral Markets" generalinis direktorius ir finansų vadovas Sergei Bogatenkov.

Sergei Bogatenkov, Admiral Markets generalinis direktorius ir finansų vadovas

Pasak „Äripäev" finansų vadovo Toomas Truuverk, kuris daugelį metų buvo vertinimo komisijos narys, 6 asmenų nominavimas pabrėžia jų išskirtinį darbą bei ypatingus organizacinius ar valdymo gebėjimus sudėtingose situacijose, pvz., vykstant verslo internacionalizavimui ar sparčiai technologijų plėtrai.

„Äripäev" ir Didžiojo ketverto audito įmonių atstovai iš pradžių atrinko 15 finansų vadovų, kurie turėjo būti nominuoti. 6 finalistai dalyvaus balandžio 12 d. Parnu mieste vyksiančioje Finansų konferencijoje, kurios metu bus paskelbtas apdovanojimo laimėtojas.

Daugiau informacijos apie nominacijas ir konferenciją rasite oficialiame pranešime.

Pagarbiai,

Admiral Markets