76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Skrill mokėjimų pasikeitimai

Spalis 27, 2016 11:05

Gerb. Prekiautojau,

Norime Jus informuoti apie mūsų mokėjimų politikos pasikeitimus, susijusius su Skrill mokėjimų sistemos pavedimais JAV doleriais.

Nuo 2016 m. spalio 18 dienos nebegalima pervesti ar išvesti lėšų JAV doleriais per Skrill sistemą. Apsilankykite mūsų svetainės Pinigų operacijų skiltyje ir sužinokite apie alternatyvius lėšų pervedimo būdus.

Siekiant vykdyti Pinigų Plovimo Prevencijos įstatymo reikalavimus, visi pervedimai JAV doleriais, atlikti iki 2016 m. spalio 18 d. bus gražinti. Pvz., jei per Skrill pervedėte 100 USD 2016 m. spalio 17 d. ir darėte išvedimą 100 USD 2016 m. spalio 22 d. – lėšos bus gražintos į Jūsų Skrill sąskaitą.

Šiuo metu mes negalime pasakyti, kiek truks šis apribojimas, bet įvykus pasikeitimams būtinai Jus informuosime.

Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už supratimą.

Pagarbiai
Admiral Markets