76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Spalio 7 d. įvyko dideli kurso svyravimai su D. Britanijos svaru sterlingu, GBP/USD, ir kitose porose

Spalis 07, 2016 18:36

Gerb. Prekiautojau,

Šią penktadienio naktį, 2016 spalio 7 dieną įvyko stipriausi kurso svyravimai Forex valiutų porose su GBP (D, Britanijos svaru sterlingu). Naujienos, gandai ir daugiau informacijos apie "Kietą Brexit" ("Hard Brexit" ang. k.) tam turėjo didelę reikšmę.

Ekstremalus kintamumas, didelės kurso spragos, dideli praslydimai ir išsiplėtęs spredas tapo neeilinių rinkos sąlygų rezultatu.

Tokie įvykiai vyksta retai - bet jie gali įvykti ir apima bendrąją rinkos riziką. Atsižvelgiant į tai, kad Rizikos atskleidimas yra labai svarbus, mes norime atkreipti jūsų dėmesį į mūsų Švietimo skyriuje esantį Rizikos valdymo skyrių.

Su Admiral Markets UK naudojatės daugeliu papildomų apsaugos priemonių, tarp kurių ir: turint prekybinės sąskaitos nukrypimą nuo tikslo dėl prekybinės veiklos ir atsiradus neigiamam balansui, Admiral Markets UK taiko Apsaugą nuo neigiamo sąskaitos balanso, savo lėšomis. Daugiau informacijos apie mūsų Apsaugos politiką taip pat galima rasti spustelėjus aukščiau esančią nuorodą!

Jei turite klausimų, susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi Vilniuje, telefonu ar el. paštu.

Pagarbiai

Admiral Markets