76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Pervesti depozitą ir išvesti pinigus JAV doleriais galima banko pervedimu

Gegužė 22, 2019 19:23

Įdėti ir nuimlėšas JAV doleriais

Gerb. Prekiautojai,

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo šiol Admiral Markets suteikia galimybę pervesti depozitą ir išvesti pinigus JAV doleriais, naudojantis banko pervedimais.

Mūsų klientai pervesti depozitą ir išvesti pinigus JAV doleriais į savo realias sąskaitas Prekiautojo kabinete galėjo ir anksčiau, bet iki šiol tai buvo galima tik naudojantis alternatyviais pinigų pervedimo būdais, pavyzdžiui, kredito kortele ar kitais internetinių mokėjimo paslaugų būdais.

Suteikdami naują galimybę banko pavedimu pervesti depozitus ir išvesti pinigus JAV doleriais, įskaitant nemokamą depozitų įskaitymą, siekiame, kad mūsų klientams būtų dar patogiau prekiauti ir tam jie galėtų skirti daugiau laiko, ir mažiau nerimautų dėl administracinių savo sąskaitų reikalų.

Daugiau informacijos apie kitus depzitų pervedimo ir lėšų išvedimo būdus galite sužinoti Admiral Markets Pinigų operacijos skyriuje.

Norite prekiauti kita valiuta? Admiral Markets suteikia galimybę prekiauti EUR, GBP, CHF, AUD, SGD ir dar daugiau – visas valiutų, kuriomis galite prekiauti, sąrašas ir mokėjimo paslaugos mūsų Pinigų operacijos skyriuje.

Pagarbiai,

Admiral Markets

Prekiaukite su Admiral Markets