76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Windows 10 atnaujinimas ir MetaTrader platforma

Balandis 13, 2017 17:31

Gerb. Prekiautojai,

Kaip jau tikriausiai žinote, balandžio 11 d. Microsoft išleido Windows 10 atnaujinimą. Šis atnaujinimus savo pobūdžiu yra panašus į naujos operacinės sistemos diegimą, nes atnaujinimo metu bus pakeista konfigūracija ir šifravimo raktai.

MetaTrader platforma, siekdama apsaugoti vartotojo informaciją, visus duomenis sieja su operacine sistema ir technine įranga. Šis siejimas reiškia, kad net jei terminalo bylos būtų pavogtos ar atskleistos kitiems asmenims, niekas negalėtų prisijungti prie serverio naudodami anksčiau išsaugotus sąskaitų duomenis.

Deja, po naujausio operacinės sistemos atnaujinimo, visi prekybos sąskaitų slaptažodžiai, saugomi Jūsų kompiuteryje taps negaliojančiais.

Dėl šifravimo raktų pasikeitimo, aplikacijų aktyvavimo raktai, gauti iš MetaTrader Market bus prarasti dėl susiejimo su operacine sistema.

Dėl šios priežasties MetaQuotes automatiškai prideda vieną aktyvacijos raktą už kiekvieną įgytą aplikaciją, nepriklausomai nuo naudojamos operacinės sistemos. Prekiautojai taip pat gali iš naujo atsisiųsti produktų Demo versijas iš MetaTrader Market.

Atsiprašome už sukeltus nepatogumus. Jei turite kokių nors klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo komandą ar susisiekite su savo sąskaitos vadybininku.

Pagarbiai

Admiral Markets

Admiral Markets — Best Forex Broker 2017