Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Žingsnis po žingsnio: MetaTrader 4 Supreme Edition pasipildė naujomis funkcijomis, skirtomis geresniam ir paprastesniam prekybos valdymui

Rugpjūtis 13, 2015 16:23

Gerb. Prekiautojau,

2015 metais Admiral Markets itin daug dirbo prie klientų pageidavimų dėl MT4 Supreme Edition. Šiandien mes džiaugiamės galėdami pristatyti nedidelę, bet svarbią klientų pageidautą funkciją. Nuo šiol galėsite matyti visų savo pozicijų orientacinius riziką ir pelną (indicative risk and profit) tiesiog MT4 įskiepyje Trade Terminal.Iki šiol nebuvo lengva pamatyti savo turimų atvirų pozicijų riziką savo sąskaitos valiuta MetaTrader 4. Tačiau mūsų naują prekybos terminalas (Trade Terminal) suteikia Jums puikią apžvalgą ir pateikia esminę informaciją apie jūsų sąskaitą. Nuo šiol greitai peržvelgti turimų pozicijų riziką ir pelną, jei pozicijose yra nurodyti Stop Loss ir Take Profit parametrai.

Pavyzdys: jei turite atvirą 1 Loto GBP/USD poziciją o Stop Loss yra 10 punktų, programa paskaičiuos riziką ir pateiks ją stulpelyje Orientacinė rizika (Risk (indicative)). Vietoje įprasto Stop Loss lygio jūs dabar tiksliai žinosite kaip tokia dydžio rizika gali paveikti jūsų sąskaitą.

Be to, dabar jūs taip pat galėsite matyti bendrą visų pozicijų riziką ir pelną savo sąskaitoje. Su šia patogia funkcija dabar galite įvertinti savo riziką daug paprasčiau ir atlikti būtinus rizikos valdymo sprendimus, kurie padės jums tapti efektyvesniu prekiautoju.

Orientacinė rizika rodo nuostolių ar pelno sumą, jei pozicijos būtų uždarytos tiksliai ties nurodytu Stop Loss lygiu. Nuostolių ar pelno suma gali pasikeisti dėl teigiamo ar neigiamo praslydimo. Įsakymai visada bus įvykdyti pirmą geriausia įmanoma kaina.


Taip pat siūlome naudotis daugiau nei 60 kitų funkcijų, kurios jums prieinamos nemokamai, tiesiog atsisiųskite ir įdiekite atnaujintą MT4 Supreme Edition versiją.

Pagarbiai

Admiral Markets

"Fin Tech" - finansinių paslaugas gerinimas naujausiomis technologijomis - tai naujausia tendencija finansų sektoriuje. Admiral Markets yra pasaulinis lyderis teikiant naujoviškas prekybos priemones, skirtas gerinti mūsų klientų prekybą. Mes visada esame atviri naujoms idėjoms ir pasiūlymams. Jūsų idėjos padės mums nuolat tobulėti. Prašome siųsti pasiūlymus el. paštu supreme@admiralmarkets.com.


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 84% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.