Admiral Markets apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Įstaigos „Financial Conduct Authority“ (FCA) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • FSCS apsauga
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.

„White Label“

„White Label“ (WL) partnerystės programa yra išbaigtas sprendimas, tinkantis licencijuotoms finansų įstaigoms, tokioms kaip bankai, investicinės bendrovės ir kitos organizacijos, turinčioms savo klientų bazę ir norinčioms išplėsti savo finansinių produktų portfelį. Atkreipkite dėmesį, jog „White Label“ partnerystės programą siūlo tiktai Admiral Markets AS.

Mes siūlome:

 • Pažangios stebėjimo priemones, komunikaciją su klientų palaikymo biuru ir prekybos vieta
 • Išplėstinius analizės įrankis veiklos optimizavimui
 • Platų produktų ir paslaugų paketą

Kaip tai veikia:

 1. Užregistruokite savo WL partnerystę su Admiral Markets ir pateikite registracijai reikalingus duomenis bei dokumentus.
 2. Suteikite Admiral Markest MetaTrader prekybos platformai savo išvaizdą ir prekės ženklą.
 3. Diversifikuokite savo produktų portfelį įvesdami naują pažangų produktą savo klientams.
 4. Pradėkite naują verslą su mūsų pagalba.

"White Label" partnerystės su Admiral Markets AS nauda:

 • „White Label“ partnerystė su Admiral Markets AS leidžia pasinaudoti ekonomiškai naudingu pajamų pasidalijimo modeliu. Jūsų surinktos pajamos visiškai priklausys nuo kainodaros politikos, kurią nustatysite savo klientams.
 • Admiral Markets prekybos platformos MetaTrader 4 ir MetaTrader 5 išlaikė begalę bandymų realiomis sąlygomis ir tapo stabilumo standartu, nes „White Label“ Partneriui yra užtikrinama galimybė plėsti savo klientų ratą siūlant patikimą produktą.
 • Admiral Markets prekybos platformos MetaTrader 4 ir MetaTrader 5 tėra ledkalnio viršūnė. Mūsų „White Label“ sprendimas skirtas profesionalioms investicinėms bendrovėms ir bankams, kurie į visų prekybos operacijų stebėseną ir kontrolę žvelgia realistiškai. „White Label“ pasiūlymas apima atskiras stebėsenos platformas prekybos agentams, pagalbą teikiantiems darbuotojams ir net pardavėjams, taip pat pačias įvairiausias funkcijas, pradedant nuo sąskaitos likučio, atidarytų sandorių ir rizikos maržos stebėjimo realiu laiku ir baigiant vieno/kelių įsakymų pateikimu, naujos paskyros sukūrimu, likučio kreditu/debetu ir visų rūšių pagalbinėmis operacijomis.
 • Mes skiriame ypatingą dėmesį konkrečiai kiekvieno „White Label“ partnerio verslo konfigūracijai ir glaudžiai su Jumis bendradarbiaujame, siekdami supaprastinti Jūsų prekybos operacijas.
 • Suprantame, kad kuriant veiksmingą ir tvarią „White Label“ partnerystę yra svarbu ne tik teikti IT sprendimus. Jos pagrindas yra tvirti santykiai, grindžiami abipuse pagarba, pasitikėjimu ir supratimu.

Ir tai dar ne viskas:

 • "White Label" partnerystė su Admiral Markets AS leidžia investicinėms bendrovėms ir bankams patenkinti savo klientų poreikius interneto prekyboje. Mūsų prekybos sprendimus galima panaudoti ir plėtoti jau esamų klientų prekybai ir gauti didesnį pelną bei supaprastinti vidaus prekybos operacijas ir padaryti jas efektyvesnėmis.
 • Visiškai integruota CRM sistema stebi kiekvieną kliento veiksmą, įskaitant pardavimus, pagalbą ir rinkodaros ciklus.
 • Mūsų "White Label" sprendimas yra suderinamas ir gali būti prijungtas prie bet kokios esamos bankininkystės sistemos.
 • "White Label" partnerystės sprendimas yra lankstus ir gali būti pritaikytas pagal Jūsų poreikius. Tai leidžia klientų aptarnavimo operacija perduoti Admiral Markets arba jas spręsti tiesiogiai partnerystės sutartyje aptartomis sąlygomis.
 • Mūsų "White Label" sprendimas apima ir mobiliesiems telefonams pritaikytą WAP prekybos programą, kuri gali būti naudojama beveik bet kuriame mobiliajame telefone. Klientai gali vykdyti visas pagrindines prekybos funkcijas, stebėti savo sąskaitą, atidarytas pozicijas ir net prekiauti keliaudami ar būdami be interneto ryšio.

Bendrieji "White Label" Partnerystės reikalavimai

„White Label“ partnerystė yra puikus sprendimas norint išplėsti Jūsų finansinių produktų portfelį, o tai reikalauja abiejų šalių skirti nemažai laiko ir techninių pastangų, todėl daugeliui potencialių partnerių tiesiog netinka.

Tapus "White Label" Partneriu, Jums reikės nemažų investicijų į klientų aptarnavimo ir klientų pagalbos pajėgas, siekiant teikti įvairias paslaugas. Klientai tikėsis, kad konsultuosite juos įvairiais klausimais – nuo prekybos iki sąskaitų valdymo.

Todėl jums reikia apsvarstyti, ar galėsite padaryti viską, kad tokia partnerystė padėtų pasiekti aukštą pajamų lygį abiems šalims. Prieš sudarant partnerystę, mes galime paprašyti pateikti Jūsų galimybes patvirtinančią informaciją.


Kaip užregistruoti "White Label" partnerystę?

Norėdami pateikti prašymą prisijungti prie „White Label“ partnerystės programos, susisiekite su Admiral Markets AS elektroniniu paštu: info@admiralmarkets.com


Prekybos platformos diegimas

Daugiametė individualių sprendimų kūrimo patirtis suteikė mums praktinių žinių, reikalingų teikti mūsų partnerių prekių ženklams firmines „White Label“ paslaugas.

Daugiametė individualių sprendimų kūrimo patirtis suteikė mums praktinių žinių, reikalingų teikti mūsų partnerių prekių ženklams firmines „White Label“ paslaugas.

Mūsų "White Label" modelis yra išbandytas per daugelį metų, todėl galime suteikti Jums technologijas ir žinias bei efektyvų įdiegimą.

Mes paruošime Jums demonstracinę platforma, kuri suteiks Jums tikslų vaizdą, kaip atrodys Jūsų "White Label" platforma. Integruosime Jūsų logotipą ir kompanijos spalvas. Jei neturite įmonės vizualinės idėjos, mūsų dizainerių komanda mielai sukurs Jums grafines gaires ir logotipą.


Kokios yra White Label partnerio pajamos?

Dėka glaudaus dalyvavimo visuose procesuose ir tiesioginio klientų valdymo ši programa leidžia sukurti itin patrauklų pajamų pasidalijimo modelį.

Mūsų verslo sąlygos aptariamos su kiekvienu klientu individualiai, kad būtų pritaikomos prie situacijos ir poreikių.

Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.