Admiral Markets apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Įstaigos „Financial Conduct Authority“ (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją matysite kitokią informaciją.

Priežiūros leidimai

Finansų priežiūros tarnyba

Admiral Markets UK Ltd veikla prižiūrima ir reguliuojama Finansų priežiūros tarnybos (Financial Conduct Authority - FCA), FRN: 595450, ir turi teisę saugoti klientų lėšas pagal FCA CASS taisykles. Admiral Markets UK Ltd yra Admiral Markets AS (Estija), kuri yra mūsų White Label tiekėjas, dukterinė įmonė. Admiral Markets AS veikla prižiūrima ir reguliuojama Estijos finansų priežiūros tarnybos ir turi teisę teikti investicines ir brokerio paslaugas bei saugoti klientų lėšas Europos Sąjungoje vykdydama Europos finansinių paslaugų direktyvas, tame tarpe ir MiFID (Finansinių priemonių rinkų direktyvą).

MiFID

Finansinių priemonių rinkų direktyva (MiFID), priimta Europos Parlamento ir Tarybos įsigaliojo 2007 m. lapkričio 1 d. Direktyva reglamentuoja finansinių priemonių rinką, bei investicinių paslaugų teikimą Europos ekonominės erdvės (EEE) valstybėse. EEE apima 27 ES valstybes nares, taip pat Islandiją, Lichtenšteiną ir Norvegiją.

Pagrindinis MiFID tikslas yra suvienodinti finansų rinkų EEE valstybėse narėse valdymą, padidinti rinkų veiksmingumą, finansinį skaidrumą ir konkurenciją, kartu užtikrinant didesnę apsaugą finansinių paslaugų vartotojams. Pagal MiFID investicinės įmonės gali laisvai teikti paslaugas kitoje valstybėse narėse ar trečiosiose šalyse, su sąlyga, kad investicinė įmonė turi licenciją tokių paslaugų vykdymui. Licencijuota įmonė pilnai atitinka skaidrumo ir nepriekaištingo elgesio reikalavimus, todėl jai leidžiama teikti paslaugas kitose šalyse.

Finansinis saugumas

Savo klientams suteikiame aukšto lygio finansinį patikimumą bei investicijų apsaugą.

Finansinis saugumas

Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.