76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Priežiūros leidimai

Finansų priežiūros tarnyba

Admiral Markets UK Ltd veikla prižiūrima ir reguliuojama Finansų priežiūros tarnybos (Financial Conduct Authority - FCA), FRN: 595450, ir turi teisę saugoti klientų lėšas pagal FCA CASS taisykles. Admiral Markets UK Ltd yra Admiral Markets AS (Estija), kuri yra mūsų White Label tiekėjas, dukterinė įmonė. Admiral Markets AS veikla prižiūrima ir reguliuojama Estijos finansų priežiūros tarnybos ir turi teisę teikti investicines ir brokerio paslaugas bei saugoti klientų lėšas Europos Sąjungoje vykdydama Europos finansinių paslaugų direktyvas, tame tarpe ir MiFID (Finansinių priemonių rinkų direktyvą).

MiFID

Finansinių priemonių rinkų direktyva (MiFID), priimta Europos Parlamento ir Tarybos įsigaliojo 2007 m. lapkričio 1 d. Direktyva reglamentuoja finansinių priemonių rinką, bei investicinių paslaugų teikimą Europos ekonominės erdvės (EEE) valstybėse. EEE apima 27 ES valstybes nares, taip pat Islandiją, Lichtenšteiną ir Norvegiją.

Pagrindinis MiFID tikslas yra suvienodinti finansų rinkų EEE valstybėse narėse valdymą, padidinti rinkų veiksmingumą, finansinį skaidrumą ir konkurenciją, kartu užtikrinant didesnę apsaugą finansinių paslaugų vartotojams. Pagal MiFID investicinės įmonės gali laisvai teikti paslaugas kitoje valstybėse narėse ar trečiosiose šalyse, su sąlyga, kad investicinė įmonė turi licenciją tokių paslaugų vykdymui. Licencijuota įmonė pilnai atitinka skaidrumo ir nepriekaištingo elgesio reikalavimus, todėl jai leidžiama teikti paslaugas kitose šalyse.

Finansinis saugumas

Savo klientams suteikiame aukšto lygio finansinį patikimumą bei investicijų apsaugą.

Finansinis saugumas