76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Kompanijos vertybės

  • Remiame sėkmę. Mes tikime, kad kiekvienas žmogus yra atsakingas už savo sėkmę, tad mūsų tikslas - suteikti klientams reikiamus įrankius bei žinias, sėkmingai prekybai.
  • Sąžininga prekyba. Mes turime atsakomybę teikti skaidrias paslaugas bei stiprinti pasitikėjimą finansinių paslaugų rinka.
  • Pasaulinė rinka. Mūsų tikslas - sukurti pasaulinę rinką, kurioje klientams būtų suteiktos aukštos kokybės paslaugos bei aptarnavimas, nepriklausomai nuo geografinės vietovės. Mes skatiname klientus būti augančios pasaulinės bendruomenės dalimi.
  • Paprastumas. Mes išaiškiname viską aiškiai ir paprastai, o ne finansų žargonu. Mes atskleidžiame visas naudojame technologijas.
  • Etiškas klientų pasirinkimas. Mes nuosekliai laikomės FCA tinkamumo kriterijų ir neteikiame paslaugų potencialiems klientams, jei manome, kad mūsų paslaugos nėra jiems tinkamos.
  • Apsaugome tai, kas svarbu. Mes darome viską, kad apsaugoti mūsų klientų turtą ir prekybos kapitalą. Jei mūsų klientai neklesti - neklestime ir mes.
  • Dėmesys ir kruopštumas. Siekiame aukščiausių standartų naudodami pirmaujančias technologijas. Mūsų tikslas yra užtikrinti klientams apgalvotą, saugią ir pelningą prekybą pasaulinėje rinkoje.
  • Visada žvelgiame pirmyn. Mes tikime inovacijomis ir pripažįstame įvairius klientų poreikius. Mūsų plėtros ir informacinių technologijų padaliniai visada ieško būdų, kaip pagerinti mūsų programinę įrangą ir klientų patirtį.