76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Kriptovaliutų kainų barometras

Mūsų galingas Kriptovaliutų kainų barometras leidžia palyginti Bitcoin su kitomis kriptovaliutomis ir žetonais. Šis įrankis gali būti naudingas vertinant bazinį turtą, kuris sudaro mūsų kriptovaliutų CFD produktų pagrindą, ir padėti išsiaiškinti, kurio turto kaina yra per didelė ar per maža.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE MŪSŲ KRIPTOVALIUTŲ KAINŲ BAROMETRĄ

Kas yra Kriptovaliutų kainų barometras ir kaip šis įrankis veikia?

Mūsų Barometras paprastai, efektyviai ir greitai pateikia kriptovaliutų kainų analizę. Tikimės, kad jis padės Jums šiek tiek geriau suprasti, kaip kriptovaliutos yra vertinamos. Šis įrankis leidžia palyginti Bitcoin ir kitų susijusių kriptovaliutų kainas, remiantis SAP (nuo pasiūlos priklausančia kaina) ir VAP (nuo apimties priklausančia kaina).

SAP kaina parodo, kokia būtų X kriptovaliutos kaina, jei jos apyvartinė pasiūla būtų tokia pat kaip Bitcoin.
VAP kaina parodo, kokia būtų X kriptovaliutos kaina, jei jos prekybos apimtis būtų tokia pat kaip Bitcoin.

Iš esmės, SAP/VAP santykis geriausiai parodo, ar kriptovaliutos kaina yra pernelyg išaugusi ar ne: kuo didesnis šis matas, tuo labiau išaugusi kriptovaliutos kaina gali būti, lyginant su Bitcoin.

Eilutės lentelėje yra paženklintos šiais spalviniais kodais:

Raudona = SAP/VAP > 100 %
Žalia = SAP/VAP < 100 %

Taip pat čia pateikiame papildomų rodiklių, pvz., 24 valandų likvidumą, kuris parodo kriptovaliutos rinkos kapitalizacijos ir dienos prekybos apimties santykį.

Siekdami būti ne tokie šališki Bitcoin atžvilgiu, galite koreguoti Bitcoin kainą puslapio viršuje esančioje juostoje.

Ar tikrai susidūrėme su kriptovaliutų burbulu?

Atliekant kriptovaliutų rinkos analizę galima aiškiai matyti, kad kai kurie įtvirtinti projektai, tokie kaip Bitcoin ir Ethereum, kurie iš tiesų nustatė galimo pelningumo standartą, dažnai atrodo per brangūs. Yra tūkstančiai pigesnių kriptovaliutų su patrauklesnėmis kainomis.

Daugybei žmonių kriptovaliutos yra naujiena. Didžioji dalis prekiautojų atrado prekybos galimybes šioje rinkoje 2017 m. Nepatyrę prekiautojai gali lengvai patekti į kainų spąstus ir pirkti pigiai atrodančias kriptovaliutas, visiškai neatsižvelgdami į pagrindinius ekonominius aspektus, pavyzdžiui, kriptovaliutų pasiūlą.

Dėl to kriptovaliutų rinkose vyrauja gerokai per didelės kainos, o kai kurių kriptovaliutų kapitalizacijos, paslaugų žetonų ir net „memų“ monetų kainos siekia milijardus dolerių!

Mūsų Barometro tikslas yra atkreipti dėmesį į tai, kad yra kriptovaliutų, įskaitant tas 10, esančias sąrašo viršuje, kurių kainos, lyginant su Bitcoin, yra tokios didelės, kad jos gali užgožti paties Bitcoin spekuliacinę dalį.

Ar mes susidūrėme su kriptovaliutų burbulu? Laikas parodys. Mūsų kriptovaliutų įrankis paprastai vaizduoja, kurių kriptovaliutų kaina yra gerokai per aukšta, lyginant su kitomis.

Be to, šis įrankis gali būti naudojamas Bitcoin ir kitų kriptovaliutų kainų lyginimajai analizei, taip pat siekiant išsiaiškinti, kurių kriptovaliutų kainos galimai yra per mažos, lyginant su Bitcoin.

MŪSŲ SIŪLOMI KRIPTOVALIUTŲ CFD

Mes siūlome kriptovaliutų CFD populiariausiose prekybos platformose pasaulyje – MetaTrader 4 ir MetaTrader 5. Kriptovaliutų CFD galite prekiauti su 1:5 svertu, o visais mūsų siūlomais produktais yra galimybė prekiauti atidarant pirkimo ir pardavimo sandorius! Be to, dauguma pagrindinių siūlomų kriptovaliutų CFD mūsų Barometre paprastai vaizduojamos žaliai arba žalsvai!

Atkreipkite dėmesį, kad kriptovaliutų CFD instrumentų (tokių, kaip BTCEUR, ETHEUR ir kt.) kotiruotės gaunamos iš konkrečių kriptovaliutų prekybos vietų, o tai reiškia, kad rinkos gylis yra ribojamas šių biržų įsakymų lygyje. Šios prekybos vietos nėra reguliuojamos ir neteikia finansinio reguliavimo numatytų apsaugų. Šios rinkos gali būti nepakankamai išsivysčiusios, nepastovios ir riboto likvidumo. Kriptovaliutų keitimo kainų mechanizmai gali turėti vėlavimų, pertrūkių, kurie gali įtakoti nesklandumus prekyboje. Prekiautojas, norintis prekiauti arba investuoti į kriptovaliutų CFD, turėtų žinoti išsamią ir naujausią informaciją apie atitinkamas blockchain technologijas. Prekyba ir investavimas į kriptovaliutų CFD yra susijęs su DIDELE RIZIKA. Galimas lėšų praradimas dėl rinkos kintamumo, įsakymų vykdymo sutrikimų ir šiai rinkai būdingų trukdžių (tokių kaip atšakos pakeitimas - (angl. hard fork), priežiūros institucijų draudimai, įsilaužėlių veikla, kasybos karteliai ir kiti kenkėjiški veiksmai kriptovaliutų ekosistemoje).