Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
  • Svertas iki:
    1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
    1:500 Profesionaliems klientams
  • FSCS apsauga
  • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų / investicinių įmonių, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją / investicinę įmonę, matysite kitokią informaciją.
Pasirinkus vieną iš priežiūros institucijų / investicinių įmonių, atitinkama informacija bus rodoma visoje svetainėje. Pasirinkę kitą priežiūros instituciją / investicinę įmonę, matysite kitokią informaciją.

Fundamentinė analizė

Augantis nerimas skatino investuotojus pirkti JAV dolerius


Pastarąją savaitę sentimentas finansų rinkose keitėsi. Investuotojai atsargiau pirko rizikingus aktyvus ir daugiau dėmesio skyrė saugioms alternatyvoms, kaip JAV doleris. Šiuos pokyčius paskatino prasti ekonominiai duomenys iš pagrindinių pasaulio ekonomikų, staigus cen

...

Daugiau


Po centrinio banko susirinkimo JAV doleris tęsė korekciją


Pastarąją savaitę finansų rinkose tendencijos nesikeitė ir investuotojai toliau pirko rizikingus aktyvus. Išaugusį rizikos apetitą lėmė JAV centrinio banko susirinkimas bei spaudos pranešimas apie diskusijas jo metu. Nariai dar labiau atsitraukė nuo idėjos toliau didint

...

Daugiau


JAV doleris koregavosi keičiantis lūkesčiams dėl centrinio banko


Pastarąją savaitę nuotaikos rinkose buvo įvairios: pirmomis dienomis rizikingi aktyvai koregavosi ir JAV doleris brango, tačiau savaitės pabaigoje šios tendencijos netikėtai pasisuko priešinga linkme.

Didžiausią įtaką rizikos apetito išaugimui turėjo gandai, kad JAV cen

...

Daugiau


Geri ekonominiai duomenys paskatino JAV dolerio brangimą


Pastarąją savaitę pasaulio finansų rinkose buvo pastebimos įvairios tendencijos. Akcijų rinkos toliau kilo ir rodė išaugusį investuotojų rizikos apetitą, tačiau valiutų segmente išsiskyrė JAV doleris, kuris nepaisant saugaus turto statuso, nuosaikiai kilo visos savaitės

...

Daugiau


JAV doleris silpnėjo išaugus optimizmui rinkose


Pastarąją savaitę pasaulio finansų rinkose vyravo optimizmas, kuris paskatino investuotojus sugrįžti į akcijų rinkas ir rinktis rizikingesnes valiutas. Dėl šios priežasties JAV doleris praėjusios savaitės metu nuvertėjo iki 3 mėnesių žemumų.

Optimizmo pliūpsnį paskatino

...

Daugiau


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 83 % neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.