76% proc. mažmeninių sąskaitų prarandami pinigai, prekiaujant CFD su šiuo teikėju. CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.

Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija CySEC fca

Dar viena gera savaitė JAV doleriui

Rugpjūtis 19, 2019 17:46

Praėjusią savaitę nuotaikos finansų rinkoje ir toliau buvo prastos, kas paskatino investuotojus rinktis saugias valiutas ir JAV doleris brango. Ekonominiai duomenys iš visų pagrindinių šalių rodė tolimesnį augimo lėtėjimą, o Vokietijoje net buvo užfiksuotas ekonomikos susitraukimas.

Tarp politinių naujienų, Donaldas Trumpas kiek sušvelnino savo poziciją dėl naujų importo muitų prekėms iš Kinijos, tikėtina dėl išaugusio kintamumo akcijų rinkoje. Pagal naują planą, daliai prekių muitai bus pritaikyti jau nuo rugsėjo pradžios, o daliai tik gruodžio viduryje. Tarp atidedamų prekių yra telefonai, kompiuteriai, vaizdo technika, žaislai, tikėtina šiuo politiniu žingsniu bus stengiamasi išvengti kainų infliacijos prieš Kalėdas žmonėms perkant dovanas.

JAV ekonominiai duomenys buvo įvairūs. Šalies pramonės sektoriaus bėdos didėjo, kuomet apimčių augimas lėtėjo iki 0.5% per metus. Prastėjančias nuotaikas rodė ir su pramone susiję sektoriai, tokie kaip krovinių transportas. Remiantis Cass transporto indeksu, poreikis pervežti prekes krenta jau 8 mėnesį iš eilės ir lyginant su praėjusiais metais fiksuoja susitraukimą. Naujų sunkvežimių pardavimai yra praktiškai sustoję ir fiksuoja kritimą iki -80% lyginant su tuo pačiu periodu praėjusiais metais. Tuo tarpu šalies gyventojai nėra nusiteikę taip neigiamai ir toliau aktyviai vartoja, kas yra labai svarbu, nes vidaus vartojimas sudaro apie 70% šalies ekonomikos. Liepos mėnesio duomenimis mažmeniniai pardavimai augo 3.5% per metus. Metinė infliacija liepos duomenimis siekė 1.8% ir spartėjo nuo 1.6% lygio.

Pagrindinė valiutų pora EUR/USD užfiksavo vieną prasčiausių rezultatų tarp išsivysčiusių šalių ir nukrito žemiau 1.11 lygio. Šį nuvertėjimą paskatino Europos centrinio banko komentarai apie galimą ekonomikos skatinimą, kuris tikėtina bus paskelbtas jau rugsėjo mėnesio susirinkimo metu. Šios naujienos privertė investuotojus dar aktyviau pirkti Vokietijos obligacijas, kurių pajamingumas nukrito net iki -0.7%, kas yra visų laikų žemiausias lygis. Politinės problemos Italijoje nemažėjo ir rinkos dalyviai laukia kada bus priimtas sprendimas rengti išankstinius rinkimus, kas suteiks papildomos nežinomybės. Tarp ekonominių duomenų Senajame žemyne buvo Vokietijos ZEW indeksas apibūdinantis lūkesčius dėl šalies ekonomikos ir jo vertė nukrito iki -44.1 punkto ir buvo žemiausia nuo 2011 metų. Preliminariais duomenimis Vokietijos ekonomika neaugo lyginant su praėjusiais metais, o lyginant su praėjusiu ketvirčiu susitraukė -0.1%. Vokietija išlieka viena pagrindinių bėdų Europoje, nes tik laiko klausimas, kada didžiausios žemyno ekonomikos silpnumas persiduos mažesnėms šalims, kurios tiekia prekes Vokietijai. EUR/USD pora savaitės prekybą baigė nukritusi -1.0%.

Svarbiausia Azijos pora USD/JPY praėjusią savaitę beveik pasiekė 105 lygį, kas yra žemiausias taškas nuo2018 metų kovo, tačiau vėliau neženkliai pakilo. Svarbių duomenų Japonijoje nebuvo skelbiama. USD/JPY savaitės prekybą pabaigė pakilusi 0.6%.

Nepaisant investuotojų atsitraukimo iš rizikingesnių valiutų, Didžiosios Britanijos svaras praėjusią savaitę brango. Tai daugiausiai nulėmė ganėtinai geri ekonominiai duomenys, kurie privertė valiutos pardavėjus atsitraukti ir uždaryti trumpalaikes pozicijas. Politinėje arenoje daugiausiai buvo kalbama apie išankstinius rinkimus, nes dabar turimų konservatorių vietų Parlamente neužtenka priimti jokių sprendimų Brexit klausimu. Anglijoje mažmeniniai pardavimai kilo 3.3% per metus, o infliacija neženkliai augo irsiekė2.1%. GBP/USD prekybą pabaigė pakilusi 1.0%.

Ši savaitė prasidės tarptautinės prekybos duomenimis iš Japonijos, o vėliau bus skelbiami galutiniai liepos mėnesio Europos infliacijos rodikliai. Antradienį ir trečiadienį svarbių duomenų nesuplanuota, tačiau trečiadienio vakarą bus skelbiamos JAV centrinio banko paskutinio susirinkimo minutės ir investuotojai ieškos užuominų, kaip nariai mato ateinančių mėnesių monetarinės politikos pokyčius. Ketvirtadienį investuotojai stebės preliminarius pramonės sektoriaus vadybininkų pirkimo indekso rezultatus ir analizuos Europos centrinio banko susirinkimo minutes. Taip pat ketvirtadienį prasideda Jackson Hole simpoziumas į kurį susirinks pagrindinių centrinių bankų vadovai ir sakys kalbas. Penktadienį šiame simpoziume suplanuota JAV centrinio banko vadovo Jerome Powell kalba, kuri gali padidinti kintamumą rinkose.

Remiantis Admiral Markets rinkos nuotaikos duomenimis, EUR/USD poroje ilgąsias pozicijas turi 77% investuotojų (kilo 27 procentiniais punktais lyginant su praėjusios savaitės duomenimis). Pagrindinėje Azijos poroje USD/JPY 59% investuotojų turi ilgąsias pozicijas (krito -16 procentinių punktų). GBP/USD poroje 73% dalyvių tikisi kilimo (krito -6 procentiniais punktais).Tokie rinkos duomenys interpretuojami kaip priešingas indikatorius, todėl tikėtinas EUR/USD, GBP/USD ir USD/JPY nuvertėjimas. Pozicionavimo duomenų analizę reikia derinti su fundamentinėmis projekcijomis bei technine analize.

Šaltiniai: bloomberg.com, reuters.com, Admiral Markets MT4 Supreme Edition, investing.com

Rinkos nuotaikos įrankis padeda pamatyti santykį kitų prekiautojų turimų ilgų ir trumpų pozicijų

Šaltinis: Rinkos nuotaikos 2019 metų rugpjūčio 19 d., Admiral Markets Rinkos nuotaikos - Pagrindinės valiutų poros ir auksas

Pateikti duomenys apima papildomą informaciją apie visas analizes, skaičiavimus, prognozes ar kitus panašius vertinimus ar informaciją (toliau – „Analizė"), skelbiamą Admiral Markets" interneto svetainėje. Prieš priimdami kokius nors investicinius sprendimus, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

  1. Ši Analizė skelbiama tik informaciniais tikslais ir jokiais atvejais neturėtų būti aiškinama kaip patarimas ar rekomendacija dėl investavimo.
  2. Sprendimą dėl investavimo priima kiekvienas klientas pats, o „Admiral Markets" nebus laikoma atsakinga už jokius nuostolius ar žalą, atsiradusią dėl tokio sprendimo, nepriklausomai nuo to, ar jis buvo pagrįstas šia Analize, ar ne.
  3. Analizę rengia nepriklausomas analitikas (Jitan Solanki), remdamasis savo asmeniniu vertinimu.
  4. Siekdama užtikrinti savo klientų interesų apsaugą ir išlaikyti Analizės objektyvumą „Admiral Markets" sukūrė atitinkamas vidaus procedūras interesų konfliktų prevencijai ir valdymui.
  5. Nors siekiant užtikrinti visų Analizės šaltinių patikimumą ir visos informacijos pateikimą laiku, kuo įmanoma suprantamiau, tiksliau ir išsamiau, yra dedamos visos įmanomos pastangos, „Admiral Markets" negarantuoja Analizėje pateikiamos informacijos tikslumo ar išsamumo. Pateikti duomenys, kurie yra susiję su ankstesne veikla, nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis.
  6. Analizės turinys neturėtų būti aiškinamas kaip išreikštas ar numanomas „Admiral Markets" pažadas, garantija ar implikacija, kad taikydamas Analizėje nurodytas strategijas klientas gaus pelno, o su tuo susiję kliento nuostoliai gali būti arba bus nedideli.
  7. Bet kokie Pranešime pateikti su finansiniais instrumentais susiję ankstesni ar pagal pavyzdį sukurti veiklos rezultatai neturėtų būti laikomi aiškiai išreikštu ar numanomu „Admiral Markets" pažadu, garantija ar implikacija dėl būsimų rezultatų. Finansinio instrumento vertė gali padidėti ir sumažėti, o turto vertės išlaikymas nėra garantuotas.
  8. Į Analizę įtrauktoms projekcijoms, atsižvelgiant į Pranešimo temą, gali būti taikomi papildomi mokesčiai, rinkliavos ar kiti mokėjimai. „Admiral Markets" teikiamų paslaugų kainoraštis yra viešai prieinamas „Admiral Markets" svetainėje.
  9. Svertiniai instrumentai (įskaitant sandorius dėl kainų skirtumo) yra spekuliacinio pobūdžio instrumentai, dėl kurių gali būti patiriami nuostoliai ar gaunamas pelnas. Prieš pradėdami prekiauti turėtumėte įsitikinti, kad suprantate visą susijusią riziką.