Admiral Markets Group apima šias įmones:

Admiral Markets Pty Ltd

Australijos vertybinių popierių ir investicijų komisijos (ASIC) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:500 Mažmeninės prekybos klientams
 • Kintamumo apsauga
 • Apsaugos nuo neigiamo sąskaitos balanso politika
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets UK Ltd

Jungtinės Karalystės finansų priežiūros tarnybos (FCA) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • FSCS apsauga
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
TOLIAU

Admiral Markets AS

Estijos finansinių paslaugų priežiūros institucijos (EFSA) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • Garantijų fondas
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU

Admiral Markets Cyprus Ltd

Kipro vertybinių popierių ir biržų komisijos (CySEC) priežiūra
 • Svertas iki:
  1:30 Mažmeninės prekybos klientams,
  1:500 Profesionaliems klientams
 • ICF apsauga
 • Apsauga nuo neigiamo sąskaitos balanso
Svetainė prieinama tik anglų kalba
TOLIAU
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Pastaba. Jei uždarysite šį langą nepasirinkę priežiūros institucijos, vadinasi, sutinkate toliau tęsti vadovaudamiesi FCA (Jungtinė Karalystė) nuostatomis.
Priežiūros institucija fca

Geri duomenys JAV paskatino dolerio brangimą

Kovas 19, 2018 09:28

Praėjusią savaitę rinkos dalyviai nebuvo linkę prisiimti naujos rizikos ir daugiau dėmesio skyrė pasiruošimui prieš JAV centrinio banko susirinkimą. Investuotojai turi daug vilčių, kad Jerome Powell pakels palūkanų normą vienu laipteliu ir savo pranešime išliks agresyvus dėl tolimesnio monetarinės politikos griežtinimo. Šiuo metu rinkos dalyviai tikisi pamatyti net 4 palūkanų normos didinimus per 2018 metus. Banko narių užuominos apie švelnesnę politiką tikėtina turėtų neigiamą įtaką JAV doleriui.

Ekonominiai duomenys didžiausioje pasaulio ekonomikoje buvo gan pozityvūs, tik nuvylė mažmeninės prekybos rodikliai. Vasario mėnesio duomenimis jie sumažėjo -0.1% ir buvo mažesni nei rinkos dalyvių lūkesčius, kurie siekė +0.3%. Nepaisant to, infliacijos duomenys šalyje buvo teigiami ir kainų augimas per metus siekė +2.2%. Naujų darbo netekusių žmonių skaičius buvo 226 tūkstančiai ir išsilaikė verslo ciklo žemumose. Turbūt geriausi duomenys atkeliavo iš pramonės sektoriaus, kur šalies gamyba pasistiebė net +1.1% per mėnesį, o metinis augimas pakilo iki +4.4%. Šie teigiami rezultatai paskatino dalyvių optimizmą dėl palūkanų normos didėjimo ir JAV doleris praėjusios savaitės pabaigoje brango.

Pagrindinė valiutų pora EUR/USD rodė sumažėjusį investuotojų dėmesį eurui. Tam nemažai įtakos turėjo Europos centrinio banko narių pasisakymai apie atsargumą keičiant monetarinę politiką, nes infliacijos augimas Senajame žemyne nėra toks spartus kaip rinkos dalyviai tikisi, o ir šiuo metu stiprus euras neleidžia jai augti greičiau. Ekonominiai duomenys Europoje irgi nesuteikė optimizmo: infliacija Vokietijoje liko nepakitusi +1.4% lygyje, o visos Europos lygiu netgi sumažėjo iki +1.1%, pramonės produkcijos augimas buvo +2.7%, nors rinkos dalyviai tikėjosi net +4.7% metinio padidėjimo. EUR/USD savaitės prekybą baigė nukritusi -0.1%.

Prekyba svarbiausia Azijos pora USD/JPY praėjusią savaitę buvo gan pesimistiška. Pirmomis dienomis pora neatlaikiusi pardavėjų spaudimo ties 107 lygiu pradėjo nuvertėti iki 106, kur formuojasi ryškesnis kelių mėnesių palaikymo lygis. Japonijoje labai svarbių ekonominių duomenų nebuvo skelbiama, tik pramonės įrenginių užsakymų skaičius augo +2.9% per metus. Porai daug įtakos turės JAV centrinio banko pasisakymai susirinkimo metu šią savaitę – jeigu narių sentimentas bus agresyvus, tikėtina pora toliau silpnės, o jeigu nariai bus linkę būti atsargūs, pora gali pradėti brangti link 108 lygio. USD/JPY prekybą pabaigė nupigusi -0.8%.

Didžiosios Britanijos svaras praėjusią savaitę daug dėmesio skyrė pasipriešinimo lygiui ties 1.40, tačiau jis liko neįveiktas. Svarbūs ekonominiai duomenys Anglijoje nebuvo skelbiami, todėl poros judėjimo sentimentui didelę įtaką turėjo brangstantis JAV doleris. Ši savaitė svarui bus svarbi dėl gausaus ekonominių duomenų srauto – kalbės centrinio banko vadovas, bus skelbiami mažmeninių pardavimų ir darbo rinkos rodikliai. Taip pat porą paveiks ir JAV centrinio banko susitikimo rezultatai. GBP/USD prekybą užbaigė pakilusi +0.7%.

Ši savaitė prasidės tarptautinės prekybos duomenimis iš Japonijos. Antradienį rinkos dalyviai lauks Anglijos infliacijos rodiklių ir Vokietijos ZEW indekso rezultatų. Trečiadienio prekybos sesiją pradės vėl Anglija ir investuotojai lauks darbo rinkos ir užmokesčio duomenų, o vėliau visi stebės JAV centrinio banko pranešimą ir sprendimą dėl palūkanų normos. Ketvirtadienį bus skelbiami Didžiosios Britanijos mažmeninės prekybos rodikliai ir šalies centrinio banko sprendimas dėl palūkanų normos. Penktadienis bus gan ramus ir investuotojai lauks JAV ilgalaikių prekių užsakymo skaičiaus augimo.

Remiantis Admiral Markets rinkos nuotaikos duomenimis, EUR/USD poroje ilgąsias pozicijas turi 48% investuotojų (kilo +5 procentiniais punktais lyginant su praėjusios savaitės duomenimis). Pagrindinėje Azijos poroje USD/JPY 65% investuotojų turi ilgąsias pozicijas (-5 procentiniai punktai). GBP/USD poroje 35% dalyvių tikisi kilimo (-8 procentiniai punktai). Tokie rinkos duomenys interpretuojami, kaip prieštaringas indikatorius, todėl tikėtinas brangimas EUR/USD bei GBP/USD ir pigimas USD/JPY poroje. Pozicionavimo duomenų analizę reikia derinti su fundamentinėmis projekcijomis bei technine analize.

Šaltiniai: bloomberg.com, reuters.com, Admiral Markets MT4 Supreme Edition, investing.com


Įspėjimas apie riziką

CFD yra sudėtingi instrumentai, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 85% neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.